ye-logo.v1.2

У Хмельницькому апеляційному суді обрали нового голову

Суспільство 2849
 Суддя Тетяна Спірідонова очолила Хмельницький апеляційний суд
Суддя Тетяна Спірідонова очолила Хмельницький апеляційний суд. Фото: автора

Тетяна Спірідонова очолила установу.

Сьогодні, 2 квітня, на зборах суддів Хмельницького апеляційного суду обрали голову суду. Як повідомляють у  пресслужбі суду, за результатами таємного голосування більшість суддів підтримали суддю Тетяну Спірідонову.

«Тетяна Вікторівна Спірідонова суддівську кар’єру розпочала в Хмельницькому районному суді, куди була призначена у2002 році. У 2004 році – переведена на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду. Із 2013 року – суддя Апеляційного суду Хмельницької області (з 2018 року – Хмельницького апеляційного суду). 2 жовтня 2018 року – обрана зборами суддів заступником голови Хмельницького апеляційного суду. Цю адміністративну посаду обіймала до обрання головою суду» -, зазначають у пресслужбі суду.

За даними із декларації, у Тетяни Вікторівни дві квартири, нежитлове приміщення, гараж та земельна ділянка у Хмельницькому, ще одна ділянка в селі Ружичанка. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у 2020 році, склала 2 мільйони 47 тисяч 83 гривні без врахування податків, ще 18 тисяч доларів та 150 тисяч гривень зберігала готівкою, і 53 тисячі гривень на рахунку в банку.

Тетяна Спірідонова. Фото: Хмельницький апеляційний суд

Чоловік, Яків Тихонюк, має право користування та проживання у квартирах Тетяни Вікторівни, квартиру у Кам'янці-Подільському, частку земельної ділянки у селі Гуменці на Кам'янеччині, по ділянці в Олешині та Копистині, що поблизу Хмельницького, частку нежитлового приміщення в селі Гуменці. Окрім того, та має право користування недобудованим гаражем, який у власності Хмельницької міськради та право користування легковиками «Mercedes-Benz» й«Volkswagen Golf», що належать його батькові.

Яків Петрович має частку корпоративних прав у ТОВ «Яніс Плюс». Серед доходів чоловіка судді у  2020 році  лише пенсі у розмірі 72 649 гривень.

Нагадаємо, що посада голови Хмельницького апеляційного стала вакантною після того, як попередній керівник установи Сергій Болотін був обраний одним із членів Вищої ради правосуддя.

Читайте також: Двоє звільнених чиновників стали заступниками у Хмельницькій РДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую