ye-logo.v1.2

Голову Хмельницького апеляційного суду обрали до Вищої ради правосуддя

Суспільство 2381
Сергій Болотін з 2018 року займає посаду голови Хмельницького апеляційного суду
Сергій Болотін з 2018 року займає посаду голови Хмельницького апеляційного суду. Фото: kma.court.gov.ua

У зв’язку з обранням, Сергій Болотін подав заяву про складання повноважень голови. 

Учора, 9 березня, Вища рада правосуддя обрала трьох нових членів колегіального органу. Серед поповнення складу ВРП – голова Хмельницького апеляційного суду Сергій Болотін.

«Ряди вищого органу суддівського врядування поповнили троє суддів. Їх обрали делегати XVIII з'їзду суддів України з 26 кандидатів. Голосування було таємним. За Сергія Болотіна (голова Хмельницького апеляційного суду) проголосували 148 делегатів, за Валерія Сухового (суддя Верховного Суду) – 147, за Віталія Саліхова (суддя Київського апеляційного суду) – 151», - зазначають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

У зв’язку з цим, Сергій Болотін подав заяву про складення повноважень голови Хмельницького апеляційного суду.

Згідно із даними його декларації за 2020 рік, у власності Сергія Миколайовича є квартира 56 квадратів у Славуті, земельна ділянка у селі Ташки на Славутччині та право користуватись квартирою та гаражем у Хмельницькому, які належать, ймовірно, його матері. У 2020 році в нього з'явилась земельна ділянка вартістю 179 989 гривень і будинок площею 387,6 квадрата у селі Стуфчинці Хмельницького району, орієнтовна вартість помешкання на момент набуття у власність – 2 мільйони 520 тисяч 000 гривень. Серед транспортних засобів суді – легковик «Subaru Forester».

У 2020 році на посаді голови Хмельницького апеляційного суду Сергію Болотіну нарахували 1 мільйон 925 тисяч 905 гривень зарплати. Попри це, він торік позичив 964 000 гривень і того ж року позику погасив, ще 17 000 доларів зберігав разом із дружиною готівкою.

Алла Болотіна, за даними із декларації чоловіка, нерухомості, транспортних засобів і місця роботи немає, але на рахунку в банку зберігала торік 3 477 гривень.

Читайте також: Зеленський надав хмельничанці звання «Заслужений лікар України»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую