ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині відбудеться пробне ЗНО: що потрібно знати

Суспільство 2798
Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня
Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. Фото: з архіву

Учасники могли вибрати лише один тест.

У найближчу суботу, 10 квітня, на Хмельниччині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєструвалось на пробний тест в області загалом близько 5 тисяч осіб, які обирали здебільшого  історію України, математику та українську мову.  

«У Хмельницькій області працівники усіх пунктів сьогодні, 8 квітня, вже проводили установчі наради з підготовки до проведення ЗНО. Загалом на Хмельниччині створено 33 пункти тестування, є вони у кожному раніше районному центрі. У Хмельницькому таких пунктів буде вісім», - розповідає  Ірина Ковальчук, методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

За її словами, реєструватись на пробне ЗНО, чи ні – справа була добровільна, тому питання довозу дітей до пунктів тестування цілком лягає на їхні та батьківські плечі. Це трохи проблематично, адже через те, що на Хмельниччині введені нові обмеження щодо роботи транспорту, не всі учасники тесту зможуть самостійно дістатись до визначеної локації. Ірина Андріївна каже, аби розв'язувати це питання, у більшості населених пунктів батьки випускників групуються й організовують транспорт: хтось винаймає перевізника, хтось везе власним транспортом.

Як зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти, через  припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, пробне ЗНО відтермінували у  Києві, Чернігівській та Миколаївській областях. Там тест складатимуть 24 квітня. У Хмельницькій області пробне ЗНО, попри існуючі обмеження, відбудеться у визначений термін, як і у більшості регіонів.

Що брати на пробне ЗНО

Учасник пробного ЗНО має прийти на пункт тестування із паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням-перепусткою. В Українському центрі оцінювання якості освіти радять також прихопити із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

«Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест. Водночас учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Читайте також: ЗНО-2021: скільки зареєструвалося учасників на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую