ye-logo.v1.2

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО: як це зробити

Суспільство 645
Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року
Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року. Фото: ілюстративне pixabay.com

Встигнути зареєструватися треба до 19 січня.

Сьогодні, 5 січня, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це повідомляють в Міністерстві освіти та науки України. Мешканці Хмельницької області можуть зареєструватися до 19 січня включно на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО (для мешканців нашої області це 240 гривень), за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Як зазначають в Міністерстві, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для його проходження.

Отож, пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з одного з таких предметів:
українська мова;
українська мова і література;
історія України;
математика;
біологія;
географія;
фізика;
хімія;
іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.

Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.

Додають, що у 2021 році кожен учасник пробного тестування зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із цього переліку й пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую