ye-logo.v1.2

«Для початкових класів ми залишаємо очну форму навчання», - Олександр Симчишин

Суспільство 4324
Дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі
Дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельниччина досі у «червоній» зоні.

Уже декілька тижнів учні 5-11 класів у Хмельницькому навчаються дистанційно. Таке рішення було ухвалене у зв’язку із ростом захворюваності на коронавірусну інфекцію. Натомість учні початкових класів та вихованці дитсадків залишаються навчатись очно. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 15 квітня, під час онлайн-прийому громадян, з наступного тижня, швидше всього, ситуація не зміниться.

«Хмельницький та вся область у «червоній» зоні. Постанова Кабінету Міністрів дозволяє працювати дитячим садочкам і учням 1-4 класів. Ми два тижні тому ухвалили рішення, що у Хмельницькому дитсадки працюють. Водночас спостерігаємо за відвідуваністю у ДНЗ і зараз вона складає 52-54%. Дійсно, дітей в садочки приводять ті, для кого є великою проблемою можливість залишити їх вдома. Це батьки, які працюють не тільки у критичній інфраструктурі, а і медики, працівники ДСНС, поліції, підприємств, які працюють і платять податки. Вони ходять будуть ходити далі на роботу, тому, вважаємо, що дитячі садочки мають працювати», - зазначив Олександр Симчишин.

Подібна ситуація з учнями 1-4 класів, які залишаються навчатись очно. Олександр Сергійович каже, у цих класах захворюваність постійно моніторять, і упродовж тижня активних хворих серед педагогів та учнів стало менше. Вони маломобільніші за старшокласників, працюють в одному приміщенні з однією вчителькою, тому захворюваність серед них набагато нижча. Класи, де є хворі, ідуть на дистанційку. Станом на 14 квітня, таких було 14.

«Забезпечити повноцінну дистанційну форму навчання для учнів початкових класів не можливо. Наприклад,  батьки 34-38 дітей 1-го класу не можуть забезпечити для них навчанням. Вчителька не зможе провести урок дистанційно для дітей 6-ти років через вікову специфіку таких школярів», - додав міський голова.

За його словами, упродовж останнього тижня серед батьків учнів 5-11 класів проводили оптування, аби оцінити якість дистанційного навчання. Олександр Симчишин каже, чимало було коментарів на кшталт «вимагаємо повернути дітей до школи», «поверніть нормальну форму навчання», «дистанційне навчання – це не навчання».

«Поки ми у «червоній» зоні, діти 5-11 класів до звичного навчання не повернуться. Коли це станеться, спрогнозувати неможливо. З понеділка, 19 квітня, швидше за все, звичний режим навчання не відновиться», - зазначив очільник Хмельницького. 

Читайте також: Школярів цьогоріч звільнили від проходження ДПА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую