ye-logo.v1.2

Хмельницька санаторна школа-інтернат стане спортивним ліцеєм

Суспільство 4157
Закладу хочуть надати статус спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання
Закладу хочуть надати статус спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання. Фото: ілюстративне з архіву

Відповідне рішення прийняли міські обранці.

Сьогодні, 21 квітня, під час засідання сесії міської ради депутати прийняли рішення про перейменування і зміну типу Хмельницької санаторної школи-інтернату. З наступного навчального року заклад стане спортивним ліцеєм. Як розповіла сайту «Є» директорка Департаменту освіти і науки Надія Балабуст, реорганізація відбулася на виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту».

«Законом передбачено, що всі санаторні школи мають бути або ліквідовані або реорганізовані. Щоб не ліквідовувати заклад, ми його реорганізуємо. Тепер це буде ліцей зі спортивним спрямуванням. Зберігаємо певний штат працівників і надамо змогу в ньому навчатися дітям, які мають досягнення в спорті», - говорить Надія Балабуст.

Наразі міська рада доручила Департаменту освіти і науки розробити статут нового закладу. Найближчим часом робоча група має його підготувати. Після затвердження статуту буде відомо, чи проводитиметься конкурсний відбір при прийомі учнів до закладу та як буде організовано робочий процес у школі.

Згідно із проєктом рішення, департамент освіти має направити до Міністерства молоді та спорту України клопотання про надання закладу статусу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання.

Нагадаємо, вихованці санаторних шкіл перебували у закладі на цілодобовому утриманні. Тепер діти, які там навчалися, можуть подати документи у звичайні заклади освіти за місцем проживання.

Читайте також: Школярів цьогоріч звільнили від проходження ДПА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую