ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли у школах Хмельницького пролунають останні дзвоники

Суспільство 5671
Цьогоріч хмельницькі школярі навчатимуться до 11 червня
Цьогоріч хмельницькі школярі навчатимуться до 11 червня. Фото: ілюстративне з архіву

Відбуватимуться вони у тому форматі, який буде дозволений залежно від зони карантину.

У школах Хмельницької громади цього року навчальний рік закінчиться пізніше, ніж зазвичай. Щоб виконати законодавчу норму в 175 навчальних днів, освітній процес для школярів вирішили продовжити 11 червня. Як розповіла директорка Департаменту освіти і науки Надія Балабуст, відповідне рішення вони рекомендували ухвалили місцевим освітнім закладам.

«Всі заклади зобов’язані дотримуватися законодавчих норм, тому ми їм рекомендуємо продовжити навчальний процес. Але рішення приймається педагогічною радою в кожному закладі окремо», - говорить освітянка.

Водночас класно-урочне навчання в 11 класах завершиться до початку ЗНО – в середині травня. Точні дати також корегує заклад освіти, залежно від вичитки матеріалу. Сам освітній процес у них триватиме до 11 червня. До того часу у випускників будуть групові та індивідуальні консультації з метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами Надії Балабуст, останні дзвоники у школах організовуватимуть у тому форматі, який буде дозволений залежно від епідситуації. Як зазвичай, вони пройдуть в останній навчальний день.

«Коли буде останній дзвоник в 11 класів, прийматиме рішення заклад освіти. Але оскільки освітній процес в них буде тривати й червні, то для випускних класів останні дзвоники плануються теж 11 червня», - додає вона.

До теми: ЗНО-2021. Стартувала реєстрація на додаткову сесію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую