ye-logo.v1.2

У хмельницьких школах планують продовжити навчальний рік

Суспільство 8409
Діти навчатимуться довше, ніж зазвичай
Діти навчатимуться довше, ніж зазвичай. Фото: pixabay.com

Діти навчатимуться ще у червні.

У школах Хмельницької громади планують продовжити навчальний рік до середини червня. Таке рішення ухвалили у зв’язку з тим, що область досі у «червоній» зоні й навчальний процес для більшості учнів відбувається дистанційно. Про це повідомив сьогодні, 29 квітня, під час онлайн прийому громадян заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак.

«Для педагогів прописані дороговкази у таких випадках. У законі про загальну середню освіту вказано, що навчальний рік повинен завершитися не пізніше 1 липня. Педагогічна рада кожного закладу має вирішити самостійно, як і коли завершити цей навчальний рік. Від міської ради можу сказати, що ми зацікавлені у тому, щоб діти у травні навчалися очно», - зазначив Михайло Михайлович.

За його словами, щоб виконати законодавчу норму у 175 днів, навчальний рік заплановано продовжити ще на два тижні червня. Закладам освіти Хмельницька міська рада рекомендує прийняти відповідне рішення.

«Навчання хочемо трішки продовжити, щоб діти могли отримати якісну освіту. Необхідно компенсувати втрати (у навчальному процесі — авт.), які обов’язково присутні. Зокрема, через технічні причини, хворобу тощо», — пояснив Михайло Кривак.

Попередньо таке навчання передбачається за необхідності подовжити до 11 червня.

«Хоча у Хмельницькому насправді діти вчилися набагато більше, ніж в інших обласних центрах. Не знаю як це питання будуть вирішувати у Тернополі чи Івано-Франківську. У нас не було великих перерв, коли ми повністю вчились дистанційно, або зовсім не вчились», - каже Михайло Кривак.

Щодо святкування останніх дзвоників, то ситуація складатиметься відповідно до того, у якій зоні карантину перебуватиме Хмельниччина на той момент. Якщо це буде «червона» зона, то  свята відбуватимуть, як і минулого року, в онлайн форматі. Якщо ж «жовта» чи «помаранчева» - розглядатимуть можливість проведення святкових лінійок на відкритому просторі без значного скупчення людей.

Читайте також: Випускники можуть не складати ДПА з математики

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую