ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Власник хмельницького кафе отримав максимальний штраф за роботу в нічний час

Суспільство 1366
Суд постановив стягнути з підприємця 34 тисячі гривень штрафу
Суд постановив стягнути з підприємця 34 тисячі гривень штрафу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Довести його провину допомогли звернення громадян, які стосувалися інших правопорушень.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності власника місцевого кафе «Арсенал». Підприємця оштрафували на 34 тисячі гривень за порушення карантину. Однак під час розгляду справи було доведено лише частину епізодів, зафіксованих поліцією. Про це свідчить постанова суду від 28 квітня.

За її текстом, впродовж березня-квітня правоохоронці скали на власника кафе «Арсенал», що на вулиці Проскурівській, кілька адмінпротоколів щодо порушення карантину. Підприємця звинуватили у тому, що його заклад приймав відвідувачів у нічний час, що заборонено постановою уряду. Під час розгляду справи було підтверджено лише два факти порушення карантину.

Фактично доказами стали рапорти поліції, які стосувалися інших подій. Наприклад, о 03:53 ночі 9 березня в приміщенні «Арсеналу» в громадянина невідомі викрали документи. Пізніше йому їх повернув охоронець закладу.

«Інший громадянин звернувся до поліції, бо о 2-й ночі 10 березня поблизу «Арсеналу» його побили невідомі. Перед цим він розпивав спиртне у цьому закладі. Будь-яких доказів, які б спростовували вказані факти суду не було надано», — зазначено у постанові.

Також на власника кафе складали адмінпротоколи 31 березня, 1 квітня та 2 квітня. Правоохоронці стверджували, що він приймав відвідувачів у заборонений час, однак у протоколах вказали, що це було до опівночі. Тому їм не вдалося довести провину підприємця за цими епізодами.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд визнав провину власника кафе «Арсенал» за двома фактами порушення картину. Орган правосуддя наклав на чоловіка 34 тисячі гривень штрафу, що є максимальним стягненням за подібні правопорушення для не посадових осіб. Крім того, підприємець має сплатити 454 гривень судового збору. Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Нагадаємо, з 6 травня Хмельниччину перенесли з «червоної» до «жовтої» зони карантину. Це означає, що заклади громадського харчування можуть примати відвідувачів. Однак вони не можуть обслуговувати їх в період з 24-ї години до 7-ї ранку. У цей час вони можуть лише надавати послуги з адресної доставки.

Читайте також: Коли у школах Хмельницького пролунають останні дзвоники

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую