ye-logo.v1.2

Митрополит Епіфаній у Хмельницькому освятив новий храм та представив керуючого єпархією

Суспільство 6574
Митрополит Епіфаній приїхав у Хмельницький
Митрополит Епіфаній приїхав у Хмельницький. Фото: Артема Баландіна

Нового очільника єпархії обрав Священний Синод.

У Хмельницькому із візитом перебуває Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Під час візиту сьогодні, 6 червня, він освятив новозбудований поблизу Дендропарку храм на честь Святого Духа та очолив в ньому першу Божественну літургію.

«Ми сьогодні долучилися до урочистої миті - відкриття нового храму та освячення в ньому престолу. Це є важливо для церкви загалом, бо кожен храм – це, ніби, цеглинка у розбудові нашої помісної Православної церкви. Храм був збудований дуже швидко  - за два роки. Нова громада була зареєстрована вже після Об’єднавчого собору у складі Православної церкви України», - зазначив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

За його словами, загалом храми можуть зводитись десятиліттями. Новозбудований храм на честь Святого Духа, попри те що країна проходить випробування війною та коронавірусом, спорудили досить швидко.

Новозбудований храм у Хмельницькому

«Я прибув до Хмельницької єпархії, щоб представити нового керуючого, бо після смерті митрополита Антонія, тимчасово керуючим був єпископ Нестор Тернопільський. Учора, 5 червня, ми представили нового керуючого, який обраний Священним Синодом, це єпископ Павло, який від сьогодні вже виконує обов’язки керуючого Хмельницькою єпархією», - додав предстоятель помісної Української Православної Церкви.

Керівник Хмельницької єпархії владика Павло

Владика Павло вже має певний досвід керування, адже до того він очолював Одеську єпархію.

«Моє призначення для мене стало несподіванкою, але я приємно вражений. Як монах, чернець, як покірний перед церквою, я прийняв це. Це важка ноша, але я вважаю, що з громадою Поділля вона буде приємною і легкою», - прокоментував своє призначення Преосвященнійший Павло (Юристий).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую