ye-logo.v1.2

У Хмельницькому третю добу розшукують бабусю (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 4565
Пенсіонерка може казати, що шукає онучку 15 років
Пенсіонерка може казати, що шукає онучку 15 років. Фото: з фейсбуку

Жінка має проблеми з пам’яттю.

У Хмельницькому розшукують 78-річну Марію Каличак. Два дні тому, 16 червня, вона вийшла з дому та не повернулася. Рідні забили одразу на сполох, того ж дня повідомили поліцію, адже пенсіонерка має проблеми з пам’яттю та не орієнтується в місцевості. До пошуків залучили й волонтерську організацію.

ОНОВЛЕНО: 23 червня, Марію Каличак знайшли мертвою. Детальніше читайте у новині: Хмельницьку пенсіонерку, яку понад тиждень розшукували, знайшли мертвою

Як розповідає внучка зниклої Олександра Мирончук, до них звертаються люди з різних мікрорайонів міста та розповідають, що бачили схожу жінку.

«Кажуть, що бачили її на Молодіжній, на Інститутській. Вчора бачили у Лезневе, де приватні будинки. Вона ж сама мешкає в районі Палацу творчості, раніше жила на Зарічанській. Там теж її наче бачили, а ще на Темпі. Вона ходить по місту, ми її впіймати не можемо», - говорить внучка зниклої.

Пошуки Марії Каличак тривають, тож хмельничан закликають допомогти. У жінки русяве волосся, сіро-зелені очі. Була одягнена у спортивні сірі штани з рожевими полосками та теплу безрукавку сіро-біло-коричневу. Може казати, що шукає онучку 15 років.

Усіх, хто бачив схожу на зописом жінку, просять телефонувати за номером: 0961885518, або 102.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую