ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Директора «Асоціації хмельницьких ринків» судили за порушення карантину

Суспільство 2355
На час дії «червоної» зони непродовольчі ринки мали б припинити свою роботу
На час дії «червоної» зони непродовольчі ринки мали б припинити свою роботу. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Правоохоронці вважали, що він не забезпечив закриття речового ринку.

Нині усі області України перебувають у «зеленній» зоні карантину. Однак наслідки дії посилених обмежень «червоного» рівня досі нагадають про себе. Наприклад, нещодавно Хмельницький міськрайонний суд вирішував, чи варто притягувати до адміністративної відповідальності директора громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків». Правоохоронці склали на нього протокол, бо, на їх погляд, він порушив правила карантину. Однак суд вирішив, що вони намагалися оштрафувати не того, кого слід. Про це свідчить постанова, винесена 17 червня.

Згідно з її текстом, правоохоронці вважали, що директор «Асоціації хмельницьких ринків» 11 квітня порушив вимоги постави Кабміну. А саме: «не забезпечив закриття речового ринку, що розташований на вулиці Львівське шосе, внаслідок чого здійснювався відпуск товару та розрахунок коштів між клієнтами та продавцями». Власне тому на чоловіка склали протокол за частиною 1 статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення щодо карантину людей).

Однак під час судового засідання представниця директора «Асоціація хмельницьких ринків» заперечила факт порушення карантину. Зазначила, що він немає повноважень допускати чи не допускати підприємців до робочих місць, контролювати діяльність роботи ринків і продаж товарів.

Зрештою суд вирішив, що правоохоронці безпідставно склали адмінпротокол на директора громадської організації.
«З огляду на повноваження голови громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків» суд приходить до висновку про безпідставність складеного протоколу, адже за роботу конкретного ринку відповідальний його директор», — зазначено у постанові.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу через відсутність у діях чоловіка складу адміністративного правопорушення.

За інформацією сервісу «Опендатабот», директором громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків» є Гуменюк Анатолій Іванович, а її засновниками: Сніховський Олександр Олександрович, Соколовський Ігор Вікторович і Краєвський Володимир Миколайович.

Нагадаємо, що Хмельниччина востаннє потрапила у «червону» зону карантину 9 квітня. Відповідно тоді почала діяти заборона на роботу непродовольчих ринків. Такі обмеження були скасовані з 6 травня.

Читайте також: Карантин продовжили: які обмеження діятимуть у «зеленій» зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую