ye-logo.v1.2

Уряд виділив Хмельниччині кошти на придбання житла для ветеранів з інвалідністю

Суспільство 1695
Хмельниччині виділили понад 21 мільйон гривень
Хмельниччині виділили понад 21 мільйон гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Цій категорії захисників України мають надати грошову компенсацію.

Днями члени Кабміну розподілили між місцевими бюджетами державну субвенцію. Вона передбачає виплату грошової компенсації для учасників російсько-української війни, які під час бойових дій отримали першу та другу групи інвалідності. А також — сім’ям полеглих і зниклих безвісти воїнів. За ці кошти вони зможуть придбати собі належне житло. Про це свідчить розпорядження уряду, прийняте 23 червня.

Згідно з ним, загальний розмір розподіленої субвенції становить 305 мільйонів 145 тисяч 300 гривень. За ці кошти цьогоріч в країні заплановано забезпечити належним житлом 242 ветеранів з першою та другою групами інвалідністю і членів сімей військових, які загинули чи зникли безвісти внаслідок російської агресії.

Хмельницькій області урядовці спрямували на такі потреби 21 мільйон 184 тисячі 436 гривень. Ці кошти надійдуть після того, як представники Міністерства у справах ветеранів узгодять це питання з бюджетним комітетом Верховної Ради України. Опісля між різними громадами отриману субвенцію має розподілити Хмельницька облдержадміністрація.

Нагадаємо, 16 червня уряд додатково виділив Хмельницькому 25 мільйонів гривень на будівництво Палацу спорту. Як наслідок, цьогорічне державне фінансування маж зрости зі 70 мільйонів гривень до 95 мільйонів.

Читайте також: Зеленський нагородив полеглого Героя з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую