ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький може отримати додаткові мільйони на Палац спорту

Суспільство 2171
Наразі для завершення будівництва Палацу спорту необхідно загалом 143 мільйони гривень
Наразі для завершення будівництва Палацу спорту необхідно загалом 143 мільйони гривень. Фото: з архіву редакції

Державне фінансування заплановано збільшити до 95 мільйонів гривень.

Днями уряд вирішив спрямувати додаткові кошти на реалізацію інфраструктурних проєктів у різних частинах України. Зокрема, на будівництво хмельницького Палацу спорту.

Згідно з розпорядженням Кабміну, загалом урядовці розподілили між місцевими скарбницям понад 3 мільярди 428 мільйонів гривень субвенції з держбюджету. З них Хмельницькому заплановано виділити 25 мільйонів гривень. Ці кошти призначені на будівництво місцевого Палацу спорту на вулиці Прибузькій, 5/1а.

Як наслідок, цьогорічне державне фінансування його спорудження може зрости зі 70 мільйонів гривень до 95 мільйонів.

До речі, Хмельницький — не єдина громада області, якій виділили додаткові кошти. Також урядовці вирішили спрямувати 11 мільйонів гривень Красилову. Ці кошти передбачені на реконструкцію будівлі на вулиці Партизанській, 3 під спортивно-реабілітаційний центр.

Хоча уряд розподілив субвенцію, поки зарано говорити, що ці кошти вже надійшли громадам. Це питання Міністерство фінансів має ще погодити з бюджетним комітетом Верховної Ради України.

Нагадаємо, Хмельницький вже точно отримає з держбюджету 70 мільйонів гривень на добудову Палацу спорту. Про це минулого тижня кореспондентам сайту «Є» розповів міський голова Олександр Симчишин. Перші два мільйони гривень мають надійти у червні. Проте основні кошти місто має отримати впродовж листопада-грудня.

«Ми спробуємо змінити цей розпис. Двох мільйонів у червні недостатньо для прискорення будівництва Палацу спорту. Для цього саме зараз необхідні основні фінансові вливання, адже нині потрібно купувати обладнання та будівельні матеріали», — зазначив Олександр Симчишин.

Також міський голова розповідав, що теоретично Палац спорту можна здати в експлуатацію до кінця 2021 року. Втім, для цього 70 мільйонів гривень замало. Фактично будівництво загальмувала нестача державного фінансування. Торік Кабмін виділив 60 мільйонів гривень, але місто не отримало жодної копійки.

Хоча Палац спорту ще не завершений, це не завадило 3 червня провести у ньому засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. На нього завітав й Володимир Зеленський.

Також нагадаємо, що будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій триває з початку 2019 року. Він має стати багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. Він передбачає арену на три тисячі глядацьких місць, кілька окремих спортивних залів по 330-350 квадратних метрів… Наразі його спорудження вже освоєно майже 137 мільйонів гривень. З них майже 60 мільйонів гривень було виділено з міського бюджету, а з держаного — 82 мільйони гривень.

Читайте також: Карантин продовжили: які обмеження діятимуть у «зеленій» зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую