ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали встановлювати відреставроване колесо огляду

Суспільство 7336
Колесо огляду в хмельницькому парку Чекмана було збудоване у середині 80-тих років минулого століття
Колесо огляду в хмельницькому парку Чекмана було збудоване у середині 80-тих років минулого століття. Фото: автора

Повністю його монтаж планують завершити до кінця літа.

У хмельницькому парку Чекмана взялися монтувати новий-старий атракціон. Колесо огляду, яке понад десять років не працювало, відремонтували і тепер повертають на місце оновленим.

Наразі привезли перші основі елементи конструкції. Як розповів сайту «Є», заступник міського голови – начальник Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок, їх планують до кінця тижня закріпити.

«Зняли старі фарби та відшарування. Метал відшліфували, покрили антикорозійним ґрунтом і фарбою. Зараз основні елементи привезли на об’єкт. Проводиться збірка «скелету». Після цього будуть виконувати бетонування, укріплення фундаменту, яке передбачене проєктом. Після цього підрядники почнуть збирати металеві стріли, на яких тримаються кабінки. Далі монтуватимуть канати, двигуни і посадковий майданчик», - зазначив Василь Пилипович.

Нагадаємо, нові кабінки для оглядового колеса виготовили торік. Обійшлися вони в один мільйон гривень. Зараз вони перебувають на збережені на складі.

«Цього року в бюджеті передбачено два мільйони гривень на атракціон. Для того, щоб завершити всі роботи, потрібно ще 800 тисяч. Власне, в бюджеті, за який мають голосувати на наступній сесії, ці кошти закладені. Сподіваюся, що депутати підтримають, і будемо мати повне фінансування», - додає заступник міського голови.

За його словами, фізично до кінця літа колесо огляду буде готове. Проте, коли можна буде запускати на атракціон людей – поки невідомо через документальну процедуру. Для його експлуатації, як об’єкту підвищеної небезпеки, потрібно зібрати низку відповідних дозволів.

Читайте також: У хмельницькому парку Чекмана взялися розчищати водойму.

Понад десять років атракціон не використовувався.

Задля безпеки територію навколо атракціону обгородили.

Загальна вартість реконструкції складає майже 4 мільйони гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую