ye-logo.v1.2

Прогнозовані платежі допоможуть жителям Хмельниччини взимку витрачати менше на газ Офіційні повідомлення

Суспільство 1320
У рамках пропозиції кубометр газу коштує 7,99 грн
У рамках пропозиції кубометр газу коштує 7,99 грн. Фото: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Аби зменшити рахунки за газ в опалювальний сезон, наразі понад 2500 клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Нова пропозиція дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року та отримати прогнозовані витрати на енергоресурс. Завдяки сплаті за блакитне паливо рівними частинами вигідний тариф полегшує розрахунки за комірне навіть пільговикам.

Наприклад, пенсіонерка Людмила Василівна з Олешина взимку витрачає на обігрів оселі не менше 450 "кубів" газу щомісяця. У її будинку площею майже 200 "квадратів", крім неї та дорослої дочки, мешкають ще двоє онуків та старенька мати. Аби в хаті було завжди тепло, господині не вистачало субсидії для повного розрахунку за енергоресурс.

«Раніше під час холодів ми кожного місяця платили за газ від 4 до 5 тисяч грн, а вся субсидія складала лише 3700 грн. Завдяки тарифу "Твій газ Рівномірний платіж" відтепер щомісяця витрачаємо на паливо прогнозовану суму – 1764 грн. Тому, сподіваюся, у майбутньому нам вистачатиме субсидії і для оплати інших комунальних послуг, зокрема світла. До того ж нам легше сплачувати за газ рівними частинами, аніж з жовтня до квітня отримувати «кругленькі рахунки», – розповідає Людмила Василівна.

У рамках пропозиції кубометр газу коштує 7,99 грн. Підключити тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного. Втім, аби сплачувати менше, слід поквапитися, адже щомісячний платіж розраховується за такою формулою: річний обсяг спожитого газу множиться на фіксовану на рік ціну та ділиться на кількість місяців, що залишилась до кінця дії тарифу.

Якщо за час дії пропозиції споживач не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума залишиться на його особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Попри рекордне здорожчання блакитного палива на енергетичних біржах в Україні та Європі до понад 15 грн за куб м, ми і надалі пропонуємо сплачувати за газ рівними частинами протягом року за фіксованою ціною 7,99 грн за куб м. Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» усуне надмірні витрати на паливо під час холодів, коли зазвичай для опалення використовується найбільше енергоресурсу і накопичується три чверті усіх боргів. Завдяки «розстрочці на газ» споживачі можуть зменшити навантаження на гаманці під час опалювального сезону до 40% і уникнути боргів», – зауважує директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Дізнатися більше про "Твій газ Рівномірний платіж" знайти калькулятор розрахунку щомісячного платежу, а також замовити його, можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/

Крім того, перейти на тариф споживачі можуть:

  • у відділеннях «Хмельницькгаз Збуту» або Клієнтських просторах 104.ua;
  •  за допомогою телефонів: (0382)-686-504 або (067)-01-14-104;
  • через Viber-bot 7104ua.

Нагадаємо, від травня 2021 року субсидії виплачуватимуть готівкою. Розмір грошової держдопомоги розраховується за соціальними нормативами один раз на рік, а отримуватимуть її українці за встановленим графіком, незалежно від обраного газового тарифу.

Постанова НКРЕКП №633 від 11.05.2017 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую