ye-logo.v1.2

Новий тариф захистить жителів Хмельниччини від боргів за газ Офіційні повідомлення

Суспільство 3207
Підключити "Твій газ Рівномірний платіж" можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного
Підключити "Твій газ Рівномірний платіж" можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного. Фото: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Клієнти «Хмельницькгаз Збуту» наразі боргують майже 413 млн грн. За місяць неплатежі зменшилися на 24 млн, однак ситуація залишається серйозною.

У компанії підкреслюють, що розраховуватися за газ потрібно вчасно – щомісяця до 25 числа. Інакше можуть виникнути перспективи примусового стягнення прострочених сум.

Наразі проти злісних боржників в судах різних інстанцій відкриті 653 справи, що порушені цьогоріч. За ними несплати перевищують 5 млн грн, а в середньому кожен відповідач винен майже 8 тис грн.

«Протягом опалювального сезону населення завжди стрімко накопичує борги, а після його завершення, коли споживання газу зменшується, клієнти поступово розраховуються. До того ж негативний вплив на ситуацію справила пандемія COVID-19, яка помітно зменшила доходи українців. Саме тому під час карантину жодному клієнту компанії не припинили газопостачання та не нарахували пеню за невчасну оплату. Ми завжди робимо кроки назустріч клієнтам, а до суду звертаємося лише тоді, коли всі інші методи вичерпані. Аби зарадити проблемі, ми запровадили
тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Він може зменшити витрати на газ до 40% під час холодів, коли для опалення використовується найбільше енергоресурсу і накопичується 75% усіх боргів», – пояснює директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Наприклад, для сім'ї пана Дмитра з Хмельницького раніше було непросто вчасно сплачувати за блакитне паливо. Інколи навіть доводилося укладати договори реструктуризації боргів.

«У холодні зими я стабільно беру за місяць більше 300 куб м газу для обігріву оселі. Через коронакризу платежі за паливо були суттєвим навантаженням для нас, тому розраховуватися вчасно й повністю було не так вже й легко. Відтак, ми вирішили скористатися «розстрочкою на газ» – тарифом "Твій газ рівномірний платіж". З ним щомісяця витрачатиму приблизно 1000 грн і забуду про рахунки у 2500 грн взимку та вимушені борги. Сплачувати рівними частинами протягом року зручніше, аніж надмірно навантажувати гаманці в холоди», – розповідає містянин.

Підключити "Твій газ Рівномірний платіж" можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного. Втім, аби сплачувати менше, слід поквапитися із переходом, адже щомісячний платіж розраховується за такою формулою: річний об’єм спожитого клієнтом газу множиться на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділиться на кількість місяців, що залишилась до кінця дії тарифу.

Дізнатися більше про «Твій газ Рівномірний платіж» та замовити його, можна тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/, у відділеннях компанії або через Viber-бот 7104.ua.

Наразі вигідну пропозицію вже обрали 2700 жителів регіону.

Нагадаємо, 6 липня 2021 р. почав діяти наказ Міністерства юстиції №1061/5. Відтепер за рішенням суду та на вимогу державних і приватних виконавців на банківські рахунки боржників за комунальні послуги накадитимуть автоматизований арешт і списуватимуть належні суми. Якщо коштів на рахунках буде недостатньо для виплати всієї заборгованості, різницю можуть стягнути іншим майном.

Постанова НКРЕКП №633 від 11.05.2017 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую