ye-logo.v1.2

Пів тисячі прапорів до Дня Незалежності: скільки коштуватиме Хмельницькому їх пошиття

Суспільство 1731
Невдовзі виконком має підтримати виділення бюджетних коштів на пошиття 500 прапорів
Невдовзі виконком має підтримати виділення бюджетних коштів на пошиття 500 прапорів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Для їх виготовлення потрібно по 250 метрів синьої та жовтої тканини.

До відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності Хмельницька міська рада має замовити пошиття 500 синьо-жовтих стягів. Ширина кожного з них має становити 900 сантиметрів, а довжина — 1,34 метра. Їх виготовлятимуть коштом місцевої скарбниці. На це вказує проєкт рішення виконавчого комітету міської ради.

Згідно з ним, щоб оплатити виготовлення 500 державних прапорів з цільового фонду міськради потрібно виділити 48 тисяч 500 гривень. У цей кошторис входить придбання по 250 метрів синьої та жовтої тканини й безпосереднє пошиття національних стягів. Таким чином вартість кожного з прапорів становитиме 97 гривень.

За виділення цих коштів члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради мають проголосувати на одному з найближчих засідань.

Нагадаємо, до 30-ї річниці Незалежності у Хмельницькому на території дендропарку «Поділля» має замайоріти найбільшого в області Прапора України. Коштує його встановлення понад чотири з половиною мільйони гривень. Щоправда, ці кошти були виділені не з міського, а обласного бюджету. Наразі підрядник, хмельницьке приватне підприємство «Вектор-М», продовжує встановлювати флагшток для найбільшого прапора та проводити благоустрій навколишньої території.

Читайте також: Укрзалізниця запустила потяг до моря через Хмельницький

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую