ye-logo.v1.2

Єнот-полоскун із зоокуточку в парку Чекмана отримав ім’я

Суспільство 3124
Пухнастик звик до людей, тому легко йде на руки до гостей
Пухнастик звик до людей, тому легко йде на руки до гостей. Фото: з архіву

Назву тваринці обирали з-поміж пропозицій хмельничан.

Близько місяця тому в хмельницькому зоокуточку, що в парку Чекмана, оселився маленький єнот-полоскун. Пухнастик одразу ж став улюбленцем хмельничан, але імені кількамісячному звіряті ніяк не могли обрати. Тому в адміністрації парку до процесу запросили долучитися усіх охочих, завчасно попередивши, що на переможця очікуватиме приємний сюрприз.

Хмельничани пропонували свої варіанти кличок для тварини в соцмережах та безпосередньо в зоокуточку. Як розповів директор комунального підприємства «Парки і сквери» Олександр Боднарчук, тепер єнот має ім’я – його звуть Тімоша. Переможців у конкурсі виявилося двоє, їм вже передали подарунки за їхні пропозиції.

До слова, новий мешканець зоокуточку грайливий та активний, а ще легко контактує із відвідувачами звірниця. Охочі легко беруть його на руки та фотографуються із пухнастиком. Із розваг у єнота є маленький басейн, наповнений водою та іграшками.  Підгодовувати відвідувачам тваринку не дозволяють. Кажуть, єнот їсть спеціальний корм, тому хмельничанам не можна давати йому інші смаколики.

За бажанням і з дозволу наглядачів, з єнотом можна сфотографуватися.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую