ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Старі труби на поліетиленові: у Хмельницькому на Парковій оновлюють водостічну систему

Суспільство 1838
Наприклад, після зливи 4 серпня, частина вулиці Паркової перетворилася на величезну калюжу
Наприклад, після зливи 4 серпня, частина вулиці Паркової перетворилася на величезну калюжу. Фото: з архіву редакції

Нові труби мають прослужити щонайменше пів століття.

У Хмельницькому на вулиці Парковій оновлюють систему водовідведення. На замовлення міської ради підрядник встановлює новий колектор і поліетиленові труби, довжиною у 53 метри. Вони мають прослужити щонайменше 50 років. Про це йдеться у сюжеті муніципальної телерадіокомпанії «Місто».

За її інформацією, стара система не могла забезпечити належне відведення дощових вод під час минулих злив. Тому було вирішено повністю її оновити.

«На ділянці 50 метрів було завалено старий бетонний колектор. Ремонту він не підлягав, — пояснює для МТРК «Місто» заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок. — Як наслідок, на вулиці Парковій стояла величезна калюжа, а вода нікуди не відходила. Нині проблему знайшли й нині її усувають».

Він розповів, що нова водостічна система коштує 100 тисяч гривень і прослужить щонайменше 50 років. Наразі на цій ділянці вже встановили нові поліетиленові труби. Тому, на переконання Василя Пилиповича, під час наступної зливи проблем бути не повинно. 

До теми: Злива у Хмельницькому: чому затоплює Озерну та як планують розв’язати проблему

Автор Саша КОВАЛИК

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую