ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рівень води у річці зрівнявся з рівнем вулиць - Новачок про негоду в Хмельницькому

Суспільство 3446

Комунальники ліквідовують наслідки вчорашньої негоди.

Вчора, 4 серпня, у Хмельницькому пройшла сильна злива з градом. Як наслідок, частина вулиць і прибудинкових територій опинилася під водою, у якій місцями ледь не плавали автомобілі. А на перехресті вулиць Грушевського і Героїв Майдану навіть розмило дорогу. Про приблизні наслідки цієї негоди та причини підтоплення вулиць сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

Василь Пилипович переконує, що вчорашнє підтоплення вулиць не пов’язане з роботою ливнівок. Вони спрацювали, але не мали куди скинути воду. Причиною стало підняття рівня води у Південному Бузі та подальше затоплення водовідних каналів. Саме у них стікають дощові води з ливнівок.

«Південний Буг був настільки переповнений, що на деякий час рівень води у річці зрівнявся з рівнем вулиці. Оскільки ливнівки не могли скинути воду, затопило деякі перехрестя. Найбільше — поблизу автовокзалу №2. Там вода затрималася приблизно до опівночі», — зазначив Василь Новачок.

Також він пояснив, чому постраждав асфальт на перехресті вулиць Грушевського і Героїв Майдану. За його словами, тамтешній колектор затопило й вода під великим тиском пішла вгору. Як наслідок, поблизу оглядових колодязів вона зайшла під асфальтобетон і підняла його. Наразі наслідки ліквідовують.

«Також трішки змило асфальтобетон на міжквартальній дорозі, поблизу будинку на вулиці Зарічанській, 2. Хоча вчора були значні опади, сильного вітру майже не було. Тому багато дерев не постраждало. Кілька з них впало на прибудинкових територіях. Їх вже розчистили. Наразі комунальники прибирають щебінь, який змило в низовину. Крім того, зараз перевіряємо канали та думаємо, як їх поглибити», — розповів Василь Новачок.

Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, сьогодні, 5 серпня, на всій території Хмельницької області можливі короткочасні грозові дощі. Місцями зі шквальним вітром і градом.

Комунальники прибирають дороги після зливи

Подекуди все ще стоїть вода

У парку під час негоди поламало гілля дерев

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую