ye-logo.v1.2

Тариф «Фіксований» захистить бізнес від коливання цін на електроенергію Офіційні повідомлення

Суспільство 1602
За умовами тарифу, щомісячну ціну на електроенергію зафіксовано на весь період постачання з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року
За умовами тарифу, щомісячну ціну на електроенергію зафіксовано на весь період постачання з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року. Фото: Пресслужба ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Підключити тариф «Фіксований» можна до 10 вересня 2021 року

Розуміючи потреби підприємницької спільноти в фінансовій стабільності, особливо в опалювальний сезон, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує представникам малого та середнього бізнесу укласти договір постачання електроенергії на 4 квартал 2021 року за тарифом «Фіксований».

Цей тариф компанія вперше запропонувала у липні нинішнього року, і клієнти, які уклали договір, вже встигли оцінити його переваги. Обравши нову пропозицію, бізнес захищає себе від коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, й отримує чітке уявлення про обсяг своїх витрат на електроенергію до кінця року.

За умовами тарифу, щомісячну ціну на електроенергію зафіксовано на весь період постачання з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року. Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території ОЕС України.

Зазвичай для таких клієнтів ціна у «Хмельницькгаз Збуту» розраховується як середньозважена ціна закупівлі електричної енергії, що фактично склалася для постачальника на ринку на добу наперед (РДН). Отже, вона перебуває у постійній залежності від тенденцій РДН.

Підключити тариф «Фіксований» можна до 10 вересня 2021 року, обравши один з найбільш зручніших спосіб розрахунків – передплату, подекадна оплату або ж післяплату. Детальніше дізнатися про пропозицію та підключити її допоможе менеджер компанії за телефоном: 063-079-777-4.

Аби замовити послугу електропостачання, можна також скористатися сайтом компанії: https://km.gaszbut.com.ua/customer-business.

Довідка

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» – провідний постачальник природного газу та електроенергії. Компанія вже понад шість років стабільно та безперебійно забезпечує українців енергоресурсами, щодня покращує сервіси та продукти для клієнтів.

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» здійснює господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу №633 від 11.05.2017 р. та електроенергії №1119 від 17.06.2020 р. Компанія обслуговує 415 тис. побутових клієнтів, 2 тисячі юридичних осіб та бюджетних організацій.

Крім «Хмельницькгаз Збуту», під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» працюють ще 16 надійних постачальників газу та електроенергії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую