ye-logo.v1.2

Молодий вчений з Кам'янця-Подільського здобув золото на міжнародному конкурсі

Суспільство 5906
Ілля Наливайко є випускником Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України
Ілля Наливайко є випускником Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Фото: з сайту Хмельницької облдерж адміністрації

У конкурсі брали участь 158 перспективних молодих вчених з 34 країн світу.

Кам’янчанин переміг на європейському конкурсі молодих вчених в Іспанії. Таким чином Україна увійшла у шістку переможців престижного міжнародного конкурсу Європейського Союзу. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Кам’янчанин Ілля Наливайко здобув найвищу нагороду у науковому конкурсі для молодих вчених EUCYS. Найвищі нагороди також були присуджені ще п’ятьом призерам з Болгарії, Німеччини, Ірландії, Іспанії та Туреччини. Переможці отримають по сім тисяч євро за проєкти в сфері науки, технології, інженерної справи і математики, а також в області соціальних наук.

З 17 по 19 вересня 2021 року в Саламанці, Іспанія, відбувся один із найстаріших і найпрестижніших наукових конкурсів Європейського Союзу для молодих вчених European Union Contest for Young Scientists (EUCYS).

«У конкурсі брали участь 158 перспективних молодих вчених віком від 14 до 20 років, які представляли 34 країни світу. Під час церемонії нагородження в Університеті Саламанки були оголошені призери Європейського Союзу. Україна увійшла у шістку переможців», - йдеться в повідомлені ОДА.

Ілля Наливайко є випускником Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Крім того, хлопець - дворазовий переможець третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітучнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

Як повідомили в ОДА, через заходи безпеки COVID-19 студенти брали участь дистанційно зі своїх домівок. Було створено спеціальне віртуальне середовище, де вони могли презентувати свої проєкти та дискутувати між собою та журі.

В рамках заходу відбулася промова доктора Вільяма Деніала Філліпса, лауреата Нобелівської премії з фізики 1997 року. А також круглий стіл, де студенти разом із визнаними вченими обговорили проблем, з якими стикаються сьогодні молоді вчені.

«Щиро вітаємо переможця, золотого призера цьогорічного конкурсу з високим досягненням.
Бажаємо подальших перемог, цікавих винаходів та радості від високого рівня визнання», - додали в ОДА.

Читайте також: Як навчатимуться школярі Хмельницького у «жовтій» зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую