ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як навчатимуться школярі Хмельницького у «жовтій» зоні

Суспільство 3706
Від завтра в Україні починає діяти «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки і встановлюються певні вимоги до роботи освітніх закладів
Від завтра в Україні починає діяти «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки і встановлюються певні вимоги до роботи освітніх закладів. Фото: з архіву

Зміни в організації шкільного процесу очікувалися вже від завтра, 23 вересня.

Не дивлячись на те, що від завтра в Україні починає діяти «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки і встановлюються певні вимоги до роботи освітніх закладів (для очного навчання необхідно, щоб 80 відсотків працівників мали хоча б одне щеплення, негативний ПЛР-тест чи довідку про одужання від коронавірусу), дистанційного навчання в закладах Хмельницької громади наразі не запроваджуватимуть.

Про це сьогодні, 22 вересня, під час брифінгу офіційно заявили в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради.

«Зважаючи на ті зміни, які прийняли сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів, від завтра і надалі дозволено відвідувати дитсадки, а також очне навчання в закладах спеціальної загальної середньої освіти і та в 1-4-х класах шкіл не залежно від рівня епідеміологічної небезпеки та рівня вакцинації учителів і вихователів», - розповіла Надія Балабуст, очільниця Департаменту.

Щодо учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти, то, зазначає очільниця Департаменту, прийняте рішення до понеділка також продовжити очне навчання, не дивлячись на «жовту» зону епіднебезпеки та наявні вимоги до організації освітнього процесу.

«Оскільки внесені сьогодні Урядом зміни не дають нам часу та змоги терміново порахувати усіх вакцинованих працівників в межах 5-11-х класів, то ми розпочнемо цей процес завтра, - каже Надія Балабуст. - Тож поки усі школярі усіх навчальних заколів навчатимуться очно. Сподіваємося, що і з понеділка так буде в більшій частині шкіл. Маємо надію, що до понеділка у нас буде рівень вакцинації такий, як того вимагається», - зазначила вона.

За словами Надії Балабуст, станом на сьогодні у 27-ми навчальних закладах та 27-ми дитячих садках рівень вакцинованих працівників вищий за 80 відсотків.

Читайте також: Центри вакцинації у Хмельницькій області: де та чим щеплюють від коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую