ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться школярі з понеділка

Суспільство 20235
Школярі повертаються до навчання
Школярі повертаються до навчання. Фото: ілюстративне з архіву

Навчання проходитиме у звичайному форматі.

У Хмельницькому завершилися осінні канікули, які розпочалися в місті з 18-го жовтня. Вже у понеділок, 25 жовтня, усі школярі повертаються за свої парти у навчальних закладах. Виключення – учні НВО №1 і НВК №31, які лише з цього понеділка відправляються на канікули.

Про це сайту «Є» повідомила директорка міського департаменту освіти і науки Надія Балабуст.

«Ми повинні розуміти, що зараз пандемія, тому ми всі рішення зважуємо. З початковим класами більш зрозуміло, вони менш контактні. Вони працюють в класі з одним педагогом. Старші діти більше контактують. Ми зважували всі чинники, поки навчатимуться всі очно далі. Будемо обов'язково дотримуватись карантинних норм у закладах освіти і спостерігатимемо за ситуацією. В разі чинників, які будуть нас насторожувати, будемо відповідно реагувати на ситуацію» - сказала вона.

Нагадаємо, через загострення епідситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусу, повернення дітей до шкіл могли відтермінувати. Освітнім закладам рекомендували продовжити канікули в школах або перевести учнів на дистанційне навчання.

Раніше зазначалося, що з понеділка, 25 жовтня, на навчання в школи Хмельницького точно йдуть початкові класи. Чи сядуть за шкільні парти учні 5-11 класів, рішення прийняли лише зараз.

Читайте також: Черга зі сотень людей. Репортаж з центрів вакцинації у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую