ye-logo.v1.2

Чи повернуться у понеділок за парти школярі Хмельницького

Суспільство 12733
Як працюватимуть хмельницькі школи з 25 жовтня
Як працюватимуть хмельницькі школи з 25 жовтня. Фото: ілюстративне з архіву

Школам рекомендували продовжити канікули або перейти на дистанційний формат навчання.

У Хмельницькому завершуються осінні канікули, які розпочалися в місті з 18-го жовтня. Вже у понеділок, 25 жовтня, школярі мали б повернутися за свої парти у навчальних закладах. Однак через загострення епідситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусу, повернення дітей до шкіл можуть відтермінувати.

Днями обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала продовжити канікули в школах або перевести учнів на дистанційне навчання в закладах освіти з 25 жовтня. Про те, що осінні канікули в школах можуть тривати довше, нещодавно також заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Чи повернуться за парти школярі Хмельницького у понеділок, 25 жовтня, в міському Департаменті освіти і науки ще вирішують. Однак, за словами директорки департаменту Надії Балабуст, наразі визначилися із подальшим форматом навчання для учнів молодших класів.

«Точно на навчання йдуть школярі перших – четвертих класів. Чи підуть на навчання 5-11 класи – ще вирішуємо. Остаточне рішення буде прийнято, можливо, до кінця дня, або завтра вранці», - сказала вона сайту «Є».

Нагадаємо, в Україні почали діяти нові карантинні обмеження. Тепер, щоб поїхати в іншу область потягом чи автобусом, пасажирам недостатньо мати квитки. Під час посадки у них перевіряють наявність документів, які підтверджують проходження вакцинації від коронавірусу. У випадку відсутності щеплення потрібні негативний тест або довідка про одужання від COVID-19. Щоб дізнатися, як на практиці діють нові правила та як до них ставляться люди, кореспонденти сайту «Є» вчора завітали на хмельницький залізничний вокзал.

Також відзавтра на Хмельниччині посилюють карантин та запроваджують додаткові обмеження у зв’язку із підвищенням захворюваності на COVID-19. Зокрема нововведення стосуються використання документів про ковідбезпечність. Так, сертифікати про вакцинацію вимагатимуть для роботи на ринках, у сфері послуг, громадського харчування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую