ye-logo.v1.2

ЗНО 2022: що зміниться у тестах

Суспільство 2235
На що варто зважати, готуючись до тестування
На що варто зважати, готуючись до тестування. Фото: ілюстративне pixabay.com

Завдань у тестах з деяких предметів буде менше, а час на їх виконання скоротять.

Український центр оцінювання якості освіти опублікував характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

За повідомленням osvita.ua, загалом структура тестів з більшості предметів залишилася незмінною. Водночас зміни стосуватимуться тесту ЗНО з математики.

«Тест профільного рівня з математики відтепер міститиме 32 завдання замість 34. Також буде скорочений час на роботу над тестом з 210 до 180 хвилин», - йдеться уповідомленні.

Окрім того, незначних змін зазнала структура тесту з хімії, який у 2022 році складатиметься з 50 завдань замість 52.

Як зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти, інформація про особливості тестів з різних предметів допоможе майбутнім учасникам тестування при підготовці до іспитів.

Зокрема, характеристика кожного тесту визначає його структуру, кількість та типи завдань, час на виконання завдань, кількість балів, що можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання.

Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також: Психологія, журналістика і не тільки. Для яких спеціальностей ЗНО з математики стало обов’язковим

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую