ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Червона зона»: що хмельничани думають про посилення карантину (відеоопитування)

Суспільство 5145

Погляди містян щодо таких обмежень різняться.

Вже кілька днів на Хмельниччині діють обмеження «червоної» зони. Більшість карантинних обмежень стосуються невакцинованого населення. Сайт «Є» вирішив поцікавитися думкою хмельничан: чи виправдані на їхню думку такі карантинні заходи та обмеження.

Нагадаємо, що з 30 жовтня на Хмельниччині діє «червона» зона, яка передбачає низку обмежень. Для того, щоб відвідувати розважальні заклади, спортзали, ресторани або кафе у відвідувачів має бути сертифікат про проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу або негативний ПЛР-тест.

Думки містян щодо доцільності таких обмежень різняться. Хтось вважає їх виправданими, а хтось нарікає на порушення своїх прав.

Люди також акцентують увагу на тому, що відсутня альтернатива вакцинації. Фото: скрін з відео

«Напевно при такій статистиці, як ми зараз маємо, це досить доцільно. Бо, на жаль, захворюваність зростає», - розповідає хмельничанка Катерина.

А от Ольга, мешканка міста, вважає, що у кожної людини має бути вибір щодо вакцинації.

На питання, чи відвідували люди заклади харчування або інші громадські місця, та чи запитували у них сертифікат хмельничани теж відповідають по-різному.

Хтось з розумінням ставиться до таких заходів та нормально реагує на прохання показати COVID-сертифікат на вході. А дехто розповідає, що старається не відвідувати такі місця, де сертифікат про вакцинацію є обов'язковим.

«Потрібно обов'язково вакцинуватися», - каже хмельничанин Степан. Фото: скрін з відео

«Сам маю сертифікат і ставлюсь до них позитивно. Потрібно обов'язково вакцинуватися», - каже хмельничанин Степан.

Натомість деякі опитані мешканці міста зазначають, що введення COVID-сертифікатів обмежує їхні права та свободи. Дехто акцентує на тому, що відсутня альтернатива вакцинації. А хтось зазначає, що саме вона може зупинити поширення хвороби.

Читайте також: Деякі лікарні Хмельниччини майже заповнені хворими: чи вистачає медичного кисню

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую