ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розпочинається сезон полювання: що дозволено, а за що штрафуватимуть

Суспільство 6420
Допускаються до полювання лише ті мисливці, які мають державне посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку
Допускаються до полювання лише ті мисливці, які мають державне посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку. Фото: ілюстративне pixabay.com

До полювання допускатимуть мисливців лише у дозволені дні тижня.

Завтра, 6 листопада, на Хмельниччині стартує сезон полювання. Кому дозволять полювати та у які дні розповіли в Шепетівському районному управлінні поліції.

«Допускаються до полювання лише ті мисливці, які мають державне посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку, з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на зброю та дозвіл на добування мисливських тварин», - йдеться в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин дозволяється з 6 листопада по 26 грудня 2021 року.

Зокрема, індивідуальне полювання дозволяється у всі дні тижня. А колективне та облавне полювання на копитних тварин дозволяється лише у вихідні - в суботу та неділю.

На зайця русака та лисицю в польових та лісових мисливських угіддях можна полювати з 6 листопада по 31 січня 2022 року. Днями полювання є субота та неділя. Денна норма відстрілу за один день — один заєць на одного мисливця.

Полювання на копитних тварин можна проводити за ліцензіями відповідно до лімітів відстрілу. Ці ліміти затверджені наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (наказ №346 від 27 травня 2021 року).

За порушення правил полювання передбачений штраф від 1020 до 2040 гривень та сплата збитків за кожного добутого птаха, у розмірі, який передбачений таксами нарахування збитків. Крім того, мисливське знаряддя та все добуте конфіскують.

Читайте також: Небезпечного шкідника городини вперше виявили на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую