ye-logo.v1.2

Шланги високого тиску: 6 порад з вибору На правах реклами

Суспільство 2187
Гідравлічні шланги шведського виробника відповідають високим вимогам європейських стандартів
Гідравлічні шланги шведського виробника відповідають високим вимогам європейських стандартів. Фото: hydroscand.co.ua

За допомогою цих шлангів можна транспортувати рідини високого тиску

РВТ — спеціальні гнучкі шланги, які дуже схожі на звичайні, але здатні витримувати високий тиск подачі рідин або газів. Головною функцією таких шлангів є транспортування газоподібних сумішей, рідин, нафтопродуктів (моторне масло, паливо та ін.), мастильних матеріалів та інших речовин під високим тиском.

Одними з найбільш затребуваними на світовому ринку вважаються рукава високого тиску торгової марки Hydroscand. Дана трубна продукція відрізняється бездоганною якістю, надійністю, довговічністю, різноманітністю призначення. Гідравлічні шланги шведського виробника відповідають високим вимогам європейських стандартів, тому вони отримали широке поширення в різних країнах світу, включно в Україні.

Купити шланги високого тиску для гідравліки ви можете в інтернет-магазині «Гідросканд». Це офіційний представник шведської компанії в Україні, який пропонує тільки оригінальні рукава та інші комплектуючі для гідравлічних або пневматичних систем. Магазин напряму співпрацює з виробником та застосовує лояльну цінову політику, завдяки чому пропонує продукцію з офіційною гарантією за досить привабливими цінами зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.

Головні критерії вибору РВТ

Щоб придбати гідравлічні шланги високого тиску Hydroscand, які підходять за типом та робочими характеристиками, слід точно знати, для яких цілей будуть використовуватися вироби. Для виготовлення цього виду гнучких та міцних трубопроводів використовують сучасні синтетичні матеріали, які забезпечують необхідні якості (тефлон, синтетичний каучук, поліестер, поліамід).

Існують різні види РВТ, при виборі яких потрібно враховувати наступні параметри:

  • Розмір. Це показник внутрішнього діаметра РВТ. Він має бути таким, щоб забезпечити нормальне функціонування шланга (без втрати тиску в системі чи розривів).
  • Робоча температура. В даному випадку мова йде про два параметри: навколишню температуру та показник речовини, яка транспортується в системі. Маркування зазвичай містить мінімальний та максимальний параметр, а також короткочасно допустиму температуру.
  • Умови експлуатації. В інструкції до кожного виду РВТ обов'язково вказують умови, для яких призначається шланг для гідравліки.
  • Тип переміщуваного середовища. Рукава високого тиску виготовляються з урахуванням конкретних робочих рідин та газів, нафтопродуктів, хімічних речовин, фреону. Також важливо перевірити сумісність фітингів та ущільнювачів з переміщуваною речовиною.
  • Робочий тиск. В процесі виготовлення та ремонту гідравлічних шлангів обов'язково проводяться випробування виробів, щоб визначити робочий тиск.
  • Тип кінцевих елементів. Краї РВТ розраховані на різні фітинги: муфти, фланці, втулки та інші деталі. При виборі гідравлічних шлангів також потрібно враховувати співвісність та орієнтацію фітингів.

Багато параметрів залежать від матеріалу виготовлення та конструкції рукавів. Так, за рахунок підвищеної міцності вироби з опліткою здатні витримувати великі навантаження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую