ye-logo.v1.2

Найгарніше село в Україні: чи став переможцем Старий Кривин з Хмельниччини

Суспільство 5293
Організатори конкурсу від Made in Ukraine «Найгарніше українське село» оголосили переможця
Організатори конкурсу від Made in Ukraine «Найгарніше українське село» оголосили переможця. Фото: з архіву

Під час народного голосування саме він набрав найбільше голосів.

Організатори конкурсу від Made in Ukraine «Найгарніше українське село» оголосили переможця. Утім, село Старий Кривин, що в Нетішинській громаді, хоч і набрало найбільше голосів під час народного голосування (11 тисяч 498, які перевели у максимальних 30 балів), не стало переможцем.

Як зазначають на сайті проєкту, обираючи найгарніше село, до балів від народного голосування додавали ще й бали від професійного журі. Відтак, за результатами найгарнішим селом України стала Пасічна, що у Наддвірнянському районі Івано-Франківської області. Це село набрало 168 балів (28 під час народного голосування та 140 від журі), а це найбільше серед понад двох сотень учасників.

Старий Кривин же опустився на сходинку в рейтингу на 9-у сходинку, отримавши максимальні 30 балів під час народного голосування та 107 від журі (разом 137).

Староста Старого Кривина Світлана Ясенчук каже, що хоч і до останнього сподівалася на перемогу села не, все ж каже, що життя на цьому не закінчується і ще є ті вершини, які підкорить Старий Кривин .

«Значить їдемо всі влітку в Пасічну, - каже жартома вона. - Дякую всім, хто переймався нашим бажанням перемогти в конкурсі. Він показав хто є хто. Вважаю, що результат міг бути іншим, коли б прозоріше були відкриті умови відбору переможця. Життя не закінчилось. Рухаємось вперед! Ще є ті вершини, які Старий Кривин підкорить!»

Також у десятку, крім Старого Кривина, увійшли ще два села з Хмельниччини. Так, на четвертому місці – Самчики зі Старокостянтинівщини, які мають 27 балів від народного голосування та 136 – від журі (163 бали).

А на 7-у місті опинився – Зіньків, отримавши 141 загальний бал. Йому віддали 15 балів під час народного голосування і 126 балів – це загальна оцінка журі.

Додамо, що село-преможець отримає 100 тисяч гривень на розвиток туристичної інфраструктури села від Made in Ukraine.

Нагадаємо, серед десятків мальовничих населених пунктів, які змагалися за звання найгарнішого села України, було 15 сіл з Хмельниччини.

Читайте також: Найгарніше село в Україні: чим цікавий Старий Кривин, який став лідером голосування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую