ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи пускатимуть батьків на новорічні ранки у садочках Хмельницького

Суспільство 4499
Традиційно новорічні ранки у дитячих садках відбуваються у третій декаді грудня
Традиційно новорічні ранки у дитячих садках відбуваються у третій декаді грудня. Фото: ілюстративне з архіву

Торік через поширення коронавірусу свята у дитсадках проходили без присутності сторонніх осіб.

За кілька тижнів у дитячих садках розпочнуться традиційні новорічні ранки, але вже зараз деякі хмельничани турбуються, чи зможуть потрапити на свято та поглянути на своє чадо у святковому вбранні. Від минулого року в умовах карантину свята для дошкільнят проходили без присутності батьків. Однак тепер частина містян заговорили про те, що нарешті зможуть побувати на новорічному ранку своєї дитини. Поки одні розповідають, що пускатимуть тільки вакцинованих батьків, інші кажуть, що у їхній групі дозволили прийти по одному з батьків на свято.

Чи розробили вже в Хмельницькому алгоритм, за яким будуть проводитися новорічні ранки у дитсадках, сайт «Є» поцікавився в міському департаменті освіти і науки. За словами виконувачки обов’язків директорки департаменту Ольги Кшановської, наразі вони ще не визначилися, як відбуватимуться святкування. Більш точну інформацію матимуть у середині грудня.

«Ще нічого не можемо прокоментувати. Поки «червона» зона, тому рано про це говорити. Чекаємо роз’яснень від Міністерства охорони здоров’я. Офіційно ніяких рекомендацій дошкільним закладам ми ще не давали», - говорить Ольга Кшановська.

Нагадаємо, цього року зимові канікули у школах Хмельницького можуть розпочатися дещо пізніше. За рекомендаціями міського Департаменту освіти і науки, вони стартуватимуть 30-го грудня і триватимуть по 9 січня включно. Таким чином другий семестр для школярів розпочнеться 10-го січня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую