ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли підуть на зимові канікули школярі Хмельницького

Суспільство 14748
Осінні канікули тривали з 18 по 25 жовтня
Осінні канікули тривали з 18 по 25 жовтня. Фото: ілюстративне з архіву

Цієї зими учні хмельницьких шкіл відпочиватимуть протягом 11 днів.

Цього року зимові канікули у школах Хмельницького можуть розпочатися дещо пізніше. За рекомендаціями міського Департаменту освіти і науки, вони стартуватимуть 30-го грудня і триватимуть по 9 січня включно. Таким чином другий семестр для школярів розпочнеться 10-го січня.

«Кожний заклад автомономний і самостійно призначає для себе зручні й оптимальні терміни канікул, - говорить виконувачка обов'язків директора Департаменту освіти і науки Ольга Кшановська. - Терміни канікул щороку можуть бути різні. Цього року хмельницькі школярі відпочиватимуть впродовж одинадцяти днів. Все залежить від того, на які дні припадають свята, і щоб в цілому увійти в норму 175 навчальних днів протягом навчального року».

Раніше у школах також запроваджувалися додаткові канікули для першокласників у лютому, але цю норму зняли. За новим законом, першачки мають навчатися, які і всі, 175 навчальних днів.

Нагадаємо, обдарованим студентам Хмельниччини уряд призначив підвищені стипендії.

Читайте також: Директоркою департаменту освіти Хмельницької ОДА призначили Дарію Басюк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую