ye-logo.v1.2

Хмельницькому та Городку уряд виділив гроші на придбання комунальної техніки

Суспільство 2982
Цільове призначення розподіленої субвенції — розвиток комунальної
Цільове призначення розподіленої субвенції — розвиток комунальної. Фото: інфраструктури ілюстративне зі сайту Хмельницької міськради

Міністерство розвитку громад та територій ще має погодити надходження цих коштів у місцеві скарбниці.

На позачерговому засіданні Кабміну урядовці розподілили субвенцію з держбюджету, призначену на розвиток комунальної інфраструктури. Зокрема, на придбання нової комунальної техніки. Необхідні кошти спрямували й Хмельницькому та Городку. Про це свідчить розпорядження уряду, прийняте 13 грудня.

Згідно з ним, загальний обсяг розподіленої субвенції становить понад 99 мільйонів 836 тисяч гривень. З них Хмельницькому перепало 3 мільйони 277 тисяч 610 гривень. Ці кошти призначені на придбання техніки місцевому комунальному підприємству по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.

Крім того, члени Кабміну спрямували 2 мільйони 100 тисяч гривень у скарбницю Городоцької громади. Вони призначені місцевому комунальному підприємству «Городоккомунсервіс».

Розподілені кошти надійдуть лише після того, як це погодить Міністерство розвитку громад та територій з бюджетним комітетом Верховної Ради України.

Читайте також: Отримати тисячу за вакцинацію: як скористатися єПідтримка в Дії (Інструкція)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую