ye-logo.v1.2

Дитсадки Хмельницького самостійно вирішуватимуть, чи пускати батьків на новорічні ранки

Суспільство 2796
Незабаром у дитячих садках розпочнуться традиційні новорічні ранки
Незабаром у дитячих садках розпочнуться традиційні новорічні ранки. Фото: ілюстративне з архіву

На святі рекомендують бути не більше, ніж одному представнику від родини.

Торік через поширення коронавірусу свята у дитсадках проходили без присутності сторонніх осіб. Цьогоріч карантинні обмеження змінили, тож хмельничани мають шанс потрапити на новорічний ранок до свого чада. Однак остаточне рішення, чи будуть батьки на дитячому святі, прийматимуть у кожному дитсадку окремо. Про це розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директорки департаменту Ольга Кшановська.

«Відповідно до постанови головного санітарного лікаря і оновленої постанови Кабінету Міністрів, масові заходи можуть бути проведені з дотриманням прописаних карантинних вимог. Мається на увазі вакцинація, негативний ПЛР-тест, захисні маски, дистанція. Кожен садочок сам вирішує, як проводити свято. Вони консультуються, обговорють спільне рішення з батьками, - каже Ольга Вікторівна. - Якщо керівник дитячого садка приймає таке рішення, то свято можна проводити у присутності батьків, дотримуючись вимог».

Що ж до обмежень кількості присутніх людей, в департаменті освіти рекомендують бути на святі по одному представнику від родини.

Нагадаємо, цього року зимові канікули у школах Хмельницького можуть розпочатися дещо пізніше. За рекомендаціями міського Департаменту освіти і науки, вони стартуватимуть 30-го грудня і триватимуть по 9 січня включно. Таким чином другий семестр для школярів розпочнеться 10-го січня.

Додамо, сьогодні у Хмельницькому в ляльковому театрі розпочала працювати резиденція святого Миколая. Вона стала продовженням Різдвяного ярмарку і діятиме до 9 січня. Крім безпосередньо зустрічі зі святим Миколаєм, на дітлахів очікують ігри та лялькові вистави.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую