ye-logo.v1.2

Ліквідація шкіл і відновлення аеропорту: сесія Хмельницької облради (Онлайн-трансляція)

Суспільство 11614

Сьогодні, 22 грудня, відбудеться чергова сесія Хмельницької обласної ради.

Її депутати мають розглянути понад 60 питань порядку денного. Зокрема, вони прийматимуть бюджет області на 2022 рік та низку нових програм або ж вноситимуть зміни у нинішні. Одна з них стосується підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». Серед «непопулярних» питань — ліквідація двох шкіл.

Перед безпосереднім голосуванням депутати спершу мають заслухати звіти голови Хмельницької облради Віолети Лабазюк і голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Гамалія. Опісля вони зможуть перейти до розгляду нагальних питань краю.

Обранці вирішуватимуть, чи ліквідовувати дві школи. Під загрозою зникнення опинилися Вовковинецька та Орининська гімназії. Натомість депутати можуть створити в селі Яблунівка Хмельницького району (колишній Деражнянський) новий психоневрологічний інтернат.

Одним з найголовніших питань порядку денного стане прийняття обласного бюджету на наступний рік. Заплановано, що впродовж 2022-го з нього на різні сфери краю мають витратити понад 3 мільярди 234 мільйони гривень. Передбачено, що такі видатки зокрема покриють власні доходи обласної скарбниці. Вони мають сягати понад 1 мільярда 426 мільйонів гривень. Решта — дотації та субвенції з держбюджету.

Частина закладених витрат передбачена реалізацією низки цільових програм. Одна з них передбачає відновлення хмельницького летовища. Під час цієї сесії депутати мають внести у неї деякі зміни. Наприклад, передбачити на наступний рік кошти на придбання необхідного для аеропорту обладнання, проведення ремонтів його загорожі та світлосигнальної системи, виплату зарплатні.

Крім того, місцеві обранці планують проголосити 2022 рік у Хмельницькій області Роком Української повстанської армії. Таким чином вони хочуть відзначити 80-річчя створення УПА та вшанувати Героїв, які боролися за незалежну Україну.

Отож, як і за що голосуватимуть депутати, ви можете побачити на власні очі завдяки прямій трансляції сесії обласної ради від сайту «Є». Початок запланований на 10:00 ранку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую