ye-logo.v1.2

Ковзанки біля ялинки, гірки та ярмарки: новорічні містечка в сусідніх областях

Суспільство 3676
У Хмельницькому Різдвяний ярмарок працюватиме до 25 січня
У Хмельницькому Різдвяний ярмарок працюватиме до 25 січня. Фото: ілюстративне автора

Добірка фотографій, як виглядають головні ялинки і святкові ярмарки у «сусідів» Хмельниччини.

В областях України засвітили новорічні ялинки та запрацювали святкові містечка. У деяких містах новорічна атмосфера запанувала ще з початком зими. До прикладу, у Хмельницькому головна ялинка засяяла третього грудня, а от в сусідніх областях так не поспішали. У Тернополі вогні головного новорічного дерева засвітили десятого грудня, в Рівному напередодні Дня Андрія – 12 грудня. Вінниця, Житомир і Чернівці запалили святкові вогні традиційно на День святого Миколая.

Поки в одних містах прикрашали дерева, які ростуть на майданах, в інших закупляли новенькі штучні ялинки. Поруч на територіях облаштували атракціони для сімейних розваг, розгорнули ярмарки і фудкорти. До речі, у кількох обласних центрах поруч з Хмельниччиною теж цьогоріч встановили льодові гірки

ВІННИЦЯ

Фото: пресслужби Вінницької міської ради
Фото: пресслужби Вінницької міської ради
Фото: пресслужби Вінницької міської ради

У Вінниці 28-метрове новорічне дерево встановили в Центральному парку Леонтовича. Виготовили його з 324 ялинок, а прикасили новими іграшками у вигляді великих куль і квітів та ілюмінацією. Цьогоріч святкова ялинка у Вінниці вбрана в трьох кольорах – синьому, золотисто-жовтому та срібному.

Відкриття головної ялинки відбулося у День святого Миколая. Також на території відкрили святковий ярмарок, облаштували ковзанку, різні атракціони, тюбінгову гірку.

ЧЕРНІВЦІ

Фото: пресслужби Чернівецької міської ради
Фото: пресслужби Чернівецької міської ради
Фото: пресслужби Чернівецької міської ради

У Чернівцях головну ялинку і зимове містечко відкрили у День святого Миколая на Соборній площі. Ялинка у Чернівцях штучна. Як пише Суспільне Буковина, вартість 18-метрового дерева складає 800 тисяч гривень. Декорували його 3Д-гірляндами та торішніми іграшками у золотистих, сріблястих і білих кольорах. Традиційно міське новорічне дерево прикрашала сім’я чернівецьких дизайнерів – родина Бордіянів.

Як повідомляють в міській раді, у межах святкового містечка щовихідних проводитимуть тематичні заходи та святкування. Саме ж запалення супроводжувалося концертною програмою. Пластуни передавали міському голові Вифлеємський вогонь, виступали дитячі та дорослі колективи.

ТЕРНОПІЛЬ

Фото: пресслужби Тернопільської міської ради
Фото: пресслужби Тернопільської міської ради
Фото: пресслужби Тернопільської міської ради

Десятого грудня запанувала новорічно-різдвяна атмосфера в Тернополі. Там на центральній площі святковими вогнями засяяла головна ялинка міста. Поруч розмістили Різдвяну шопку та запрацювало Зимове містечко. Новорічна ялинка та ж, що і минулого року. Вона штучна, її висота складає 18 з половиною метрів. Цього року для неї докупили нових іграшок і відремонтували гірлянди, яким три роки.

Як пише міська рада, у Тернополі впродовж новорічно-рідзвяних свят святкові локації працюватимуть одразу у кількох місцях: на Театральному майдані, у сквері Чорновола та на бульварі Шевченка. Серед запропонованих атракцій: резиденція святого Миколая, , ковзанка під відкритим небом, гірка для сноутюбів, атракціони, рідзвяний ярмарок, тематичні фотозони.

ЖИТОМИР

Фото: пресслужби Житомирської міської ради
Фото: пресслужби Житомирської міської ради

У День Святого Миколая відкрили головну ялинку Житомира. Це живе 30-метрове дерево, яке росте на вулиці Михайлівській. За інформацією Суспільного Житомир, загалом на прикрашання ялинки та створення декорацій в місті витратили близько 180 тисяч гривень.

Святкові вогні на головній ялинці міста запалали під оплески житомирян, а драйву атмосфері свята додали музичні, танцювальні та вокальні колективи міста. Різдвяний ярмарок та атракціони цього року розташували на вулиці Пушкінській біля обласної філармонії. Поруч встановили світлові фотозони.

РІВНЕ

Фото: пресслужби Рівненської міської ради
Фото: пресслужби Рівненської міської ради
Фото: пресслужби Рівненської міської ради

У Рівному новорічну ялинку встановили на майдані Незалежності. Вона штучна, має 18 метрів заввишки. Засвітили її 12 грудня, супроводжуючи концертною програмою. Святковий ярмарок через пандемію у місті цього року розмістили за кінопалацом, а не біля ялинки.

Як пише Суспільне Рівне, місто закупило ялинку разом з декораціями за три мільйони гривень. Маківка ялинки має вигляд «кульбабки», біля святкового дерева встановили низку новеньких світлодіодних фігур: сани з оленями, ангелів, ведмедів, сніговиків.

Читайте також: Як виглядають ялинки у громадах Хмельниччини (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую