ye-logo.v1.2

Льодова гірка у Хмельницькому: початок роботи, ціни, графік

Суспільство 34489
Через встановлення конструкції частуну вулиці проскурівської перекрили для руху транспорту
Через встановлення конструкції частуну вулиці проскурівської перекрили для руху транспорту. Фото: автора

Снігу для роботи атракціону не потрібно.

У Хмельницькому на Різдвяному ярмарку завершують монтувати льодову гірку. Через затримку поставки матеріалів атракціон запустять пізніше, ніж очікувалося. Однак вже за кілька днів гірка буде працювати. За словами підприємця, який її встановлює, Ігоря Крицака, її запуск планують на понеділок, 13 грудня.

У вихідні тюбінгова гірка працюватиме з 10-ої ранку до 22-ої години. У будні роботу атракціону розпочинатимуть об 11-12-ій годині, залежно від завантаженості. Один спуск коштуватиме 50 гривень, вартість трьох спусків – 90 гривень, п’ять спусків обійдеться у 130 гривень.

Як розповів сайту Є Ігор Крицак, сніг для цієї гірки не потрібний. Атракціон має спеціальне пластикове покриття, а хмельничанам для спуску видаватимуть спеціальні пластикові льодянки. Пускатимуть на гірку дітей віком від 3-4 років.

Атракціон завершують монтувати.

Прокоментував підприємець й інцидент, який склався днями у Хмельницькому. У соцмережах поширили відео, на якому видно, як діти катаються на незавершеній гірці. Таке дійство обурило частину містян, які заговорили про небезпеку подібних розваг і відсутність на об’єкті охорони, яка мала б бути.

«Така ситуація для нас дуже неприємна. Ми працюємо на різних локаціях України, але в нас вперше відбувається такий інцидент під час монтажу. Охорона мала бути, ми про це домовлялися. Тому є питання, де вони знаходилися в той момент, коли діти скакали на локації. Ми не знімаємо з себе відповідальності, але треба розуміти що це об’єкт, який був недопрацьований. Він був повністю перекритий, зі спеціальним парканом. Я, як тато двох дітей, ніколи б не пустив свою дитину на конструкцію, яка незакінчена. Тому в мене є велике питання: куди дивилися батьки, діти яких каталися», - каже Ігор Крицак.

Планується, що гірка стоятиме в середмісті Хмельницького до 19 або 25 січня, але можливі зміни.

Читайте також: Різдвяний ярмарок у Хмельницькому запрацював. Що і за скільки продають

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую