Гаряча тема:
- Війна
Відомі хмельничани поділилися дитячими фото і спогадами про новорічні подарунки

Як виглядали у дитинстві Симчишин, Бех-Романчук, Мерлені, Плахотнюк та інші.
Запах хвої, мандарин, морозне повітря, подарунки, а ще очікування дива – без цього важко уявити зимові свята. Особливо щиро у здійснення чуда в цей казковий період вірять дітлахи. Певно, усі пам’ятають те радісне відчуття, коли спросоння під подушкою знаходили подарунок від святого Миколая? Або ж прокинувшись раненько, бігли босоніж до новорічної ялинки, хвилюючись, чи там чекає бажаний пакунок? А піднесений настрій на святковому ранку в садочку чи школі? Як маленькі зайчики, ведмедики, білочки та сніжинки разом водили хороводи навколо новорічного дерева?
До Нового року ми вирішили зібрати подібні спогади у відомих хмельничан. Запитали про новорічні чи різдвяні подарунки, які їм найбільше запам’яталися у дитинстві. А ще підготували добірку їхніх дитячих фото. Дехто поділився світлинами у карнавальних костюмах біля ялинки, або ж (у кого не знайшлося) просто показав улюблені фотографії з дитинства.
До вашої уваги фотографії з домашніх архівів відомих спортсменів, музикантів і чиновників Хмельницького. До слова, звісно, відомих містян у нас більше, але не всі, до кого звернулися журналісти сайту «Є», змогли відшукати свої дитячі фотографії, щоб поділитися ними з читачами.
Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка з вільної боротьби:
«Звичайно, для мене, як для дівчинки, найкращим подарунком, який запам’ятався, була – лялька! Я для неї спеціально різний одяг шила. А, зазвичай, подарунки в дитинстві були різними: іноді це був одяг, цукерки, мандарини».
Ірина Мерлені на святі у дитячому садочку.
Олександр Симчишин, Хмельницький міський голова:
«Коли мені було п’ять років, під ялинкою я знайшов велику машинку на радіокеруванні. Вона в мене пропрацювала довго, бо я дбав про техніку».
Олександр Симчишин у новорічному вбранні.
Марина Бех-Романчук, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи зі стрибків в довжину:
«Найкращим подарунком для мене був приїзд батьків додому на новорічні свята».
Зимове фото Марини Бех.
Сергій Присяжний, фронтмен гурту «Мотор'ролла»:
«Завжди отримував від батьків у подарунок модний одяг, іграшки, але найкрутіший – спортивний велосипед. При «радянщині» то був космос».
Василь Новачок, заступник міського голови:
«Зазвичай то були цукерки, які батькам давали на роботі. Але якось, батьки подарували мені книгу про сім чудес світу і Стародавній Єгипет. Мені тоді було років дванадцять. Я прочитав її кілька разів».
Ще одне дитяче фото з іграшковим коником - цього разу на світлині Василь Новачок.
Микола Ваврищук, заступник міського голови:
«Був період, коли в кожній хаті з'являвся відеомагнітофон. Найбільше запам'яталося те, як під ялинкою усі знайшли ( а в сім'ї четверо дітей ) відеокасети з мультиками. Кожному по дві, ціла колекція мультиків».
Микола Ваврищук у вишиванці біля ялинки.
Михайло Кривак, заступник міського голови:
«Це був конструктор, звісно радянський, щось типу сучасних «ЛЕГО». Він складався з алюмінієвих пластинок з отворами, з тисячами гвинтів та гайок. З них можна було зібрати іграшкове авто, трактор, потяг тощо».
Карнавальний костюм Михайла Кривака.
Майя Онищук, скрипалька, директорка обласного науково-методичного центру культури і мистецтв:
«Подарунки були найцінніші – це дефіцитні шоколадні цукерки або шоколадка «Альонушка» чи «Чайка». Але більші теплі спогади – коли в нас збиралась велика родина у бабусі (близько 35 людей), і ми – діти, ліпили вареники з дорослими і завжди заліплювали у деякі сюрпризи: часничок,одну копійку,перець горошком. А потім були в очікувані, кому за столом під час святкування попадеться вареник з сюрпризом! Цю традицію і зараз, вже дорослі, продовжуємо з нашими дітьми».
Майя Онищук посміхається по центрі фото.
Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я міської ради:
«Найкращим подарунком у дитинстві був іграшковий Дід Мороз з мішечком подарунків за спиною. Він накручувався ключиком і їхав на лижах. Тато привіз його мені з Москви, де був у відрядженні».
Дитяче фото Бориса Ткача.
Артем Ромасюков, начальник управління культури і туризму міської ради:
«Мені було років сім чи вісім, коли моя старша сестра Таня за тиждень-два до Дня святого Миколая провела зі мною розмову, що є такий святий і якщо ти слухняний, то він тобі щось дарує. Тоді мені під подушку святий Миколай приніс шоколадку та книгу. Я був настільки вражений, бігав цілий ранок і кричав, що він є, що він приходив до мене. Потім я, звісно, зрозумів, що це не Миколай приніс подарунок. Бо він чоловік немолодий і до всіх завітати не встигне. Але він може передавати подарунки через рідних. Момент, коли я засунув руки під подушку і там були подарунки… це була ейфорія».
З домашнього архіву Артема Ромасюкова.
Олег Плахотнюк, регбіст, учасник реаліті «Холостячка» про кращий подарунок у дитинстві на свята відповів так:
«Це було 35 років тому».
Олег Плахотнюк біля новорічної ялинки 1988 року.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: