ye-logo.v1.2

Гороскоп на 2022 рік: які сюрпризи нам готує рік під знаком Тигра

Суспільство 11251
У 2022 році зорі підкажуть знакам зодіаку, як не проґавити справді слушні моменти для втілення ваших мрій
У 2022 році зорі підкажуть знакам зодіаку, як не проґавити справді слушні моменти для втілення ваших мрій. Фото: ілюстративне pixabay.com

Леви ініціюватимуть зміни, Стрільці йтимуть на компроміси, а у Скорпіонів буде поповнення.

Овен

У новому році запальним Овнам бажано трохи приструнити свою природну імпульсивність, тоді рік буде сприятливим у багатьох сферах життя. Варто трохи приборкати зайві емоції у відповідальні моменти. В особистому житті цього знака очікуються зміни: хтось зустріне свою долю, хтось одружиться, а ті, хто вже давно мають пару, все одно відчують позитивні зміни. Зокрема партнер Овна отримає підвищення на роботі, і це суттєво вплине на життя обох.

Навесні можливі кар’єрні злети, але лише в тому випадку, якщо Овни навчаться поступатися і вирулювати з конфліктів ще на їхньому старті. Не варто боятися братися за складні проєкти – вони вам під силу. Відповідно і винагорода буде суттєва. У другій половині року можна насолоджуватися плодами власної праці і присвятити час відпочинку. Але якщо плануєте мандрівку за кордон, її треба ретельно обдумати заздалегідь.

Телець

Щоб бути успішними, представникам цього знака слід зануритись у власний внутрішній світ. Лише розібравшись у собі, глибше пірнувши у свої думки, можна братися за підкорення нових вершин у професійній та любовній сфері.
В особистому житті буде затишшя. Якщо ви ще не знайшли свою пару, то цього року навряд чи зустрінете. У сімейних Тельців ймовірні розбіжності в поглядах і з’ясування стосунків. Врятує лише філософський погляд на вирішення проблеми.

У грошових справах та на роботі доведеться швидко приймати рішення, причому вони мають бути зваженими й обдуманими. Від цього залежатиме ваш успіх. Не варто позичати комусь гроші й зважуватися на авантюрні фінансові операції – це не увінчається успіхом, а проблем можете нажити чимало. Краще присвятіть більше часу побутовим домашнім справам.

Близнюки

Якщо у цьому році Близнюки наважаться вирішити задавнені проблеми або візьмуться за відкладені раніше проєкти, то отримають подвійну винагороду від ризикованої справи. Господар року Тигр любить тих, хто виправдано ризикує.

У справах, що стосуються кохання, варто слухати власне серце і свої почуття, а не бути надто раціональними. Тоді на любовному фронті все вдасться. Головне - не проґавити справді слушні моменти для втілення ваших мрій про кохання.

У фінансових питаннях рік обіцяє бути стабільним. Це чудовий час, щоб накопичувати і відкладати або вкладатися у справді цікаві для вас проєкти, не надто себе обмежуючи в справах повсякденних.
Наприкінці року на Близнюків очікує важлива подія, що водночас і порадує, і змусить трохи полоскотати нерви. Якщо ви налаштуєтеся позитивно і почуватиметеся впевненими у власній правоті, – все мине добре.

Рак

Ключовим завданням для Раків стане навчитися керувати власними емоціями та підвищити самооцінку. Впевненість – ось головний ключ до успіху. Вагання і сумніви можуть призвести до втрати можливостей. А цього вам якраз не можна допускати.

Початок літа – ідеальний час, щоб закохатися. А сімейним Ракам зірки пророкують конфлікти. Проте лише від ним самих залежить, чи іскра непорозуміння переросте у полум’я сварки й скандалу, чи згасне, не розгорівшись. Можливі розлучення, але з ініціативи саме Раків.

У робочих справах до успіху приведе лише чітке планування й виважена стратегія. Спонтанність у цій сфері – ворог ваших перемог. Так і в фінансових питаннях – лише холодний і тверезий розум здатний не вибити з колії і дозволить триматися на плаву.

Лев

Червоною ниткою серед подій прийдешнього року для Левів можуть стати глобальні зміни – в коханні, професійній сфері, захопленнях, дружбі... Зірки чітко не вказують, що саме зміниться в життя Левів, вони самі мають робити доленосні кроки і тій сфері, яку підказує серце. Головне – у будь-якій ситуації залишатися врівноваженим і спокійним.

В особистому житті варто бути готовим до того, що попередні методи, які надійно працювали роками, тепер не допоможуть. До такого краще бути готовим заздалегідь, аніж потім зализувати рани. Не треба демонструвати свої лідерські риси і владний характер вдома – це недоречно і може спровокувати конфлікти на рівному місці. Треба більше спілкуватися з друзями і близьким, інакше складеться враження, що ви від них віддаляєтеся.

У 2022 році Леви можуть втратити здобуті раніше позиції на фінансовому полі. Тому, перш ніж інвестувати в невідомі проєкти чи робити великі покупки, відміряйте сім разів і добре думайте, чи варто таки різати. Про кредити і позички цього року слід забути.

Діва

2022 року представникам цього знака доведеться тримати себе в тонусі - і психологічному, і фізичному. Адже якщо хочете рухатися вперед, то слід відмовитися від сумнівів і комплексів. Не слід будувати надто великі плани, довіртеся своїм відчуттям, інтуїція підкаже, в якому напрямку зосередити свої зусилля, яка зі сфер вашого життя потребує більше енергії.

В особистому житті захочеться побути наодинці, відпустка на самоті влітку розставить всі крапки над «і». Після возз’єднання ваше життя заграє новими барвами. Час замислитися про потомство.

На роботі визнання вас як професіонала подарує крила, надасть більше сил і натхнення для виконання, здавалося б, непосильних для вас завдань. Не варто боятися змін у фінансовій сфері: грошові втрати насправді можуть залишитися лише грошовими і не більше, не треба надавати їм надто важливого значення, це в житті не головне.

Терези

Цього року вам слід уважніше придивитися до оточення й зрозуміти, хто висмоктує вашу енергію, а спілкування з ким наповнює вас приємними емоціями. Треба чітко розставити кордони й межі спілкування.

В особистому житті потрібно самому брати бика за роги й проявляти ініціативу, у такому разі шанси знайти й втримати свою долю зростають. Сімейним також не варто хлопати вухами: активність Терезам тут лише на руку. Слід чітко розділити час, присвячений роботі і родині, і не змішувати їх.

На робочому місці вам доведеться доводити, що ви чогось варті. Не слід ігнорувати жодної нагоди, щоб це зробити: братися за складні завдання, розгрібати давні завали... Усі ваші зусилля згодом будуть винагороджені.
У гаманці гроші водитимуться, але впевненіше почуватимуться ті, хто раніше забезпечив себе надійною фінансовою подушкою.

Скорпіон

2022 рік ознаменується для Скорпіонів зміцненням статусу в особистому житті, будь то одруження, народження дитини чи доленосне знайомство. Що саме з вами станеться, залежить від того, на якому етапі стосунків ви перебуваєте зараз.

Влітку навколо вас у професійній сфері можливі інтриги. У цей непростий період вас можуть врятувати зустрічі з вірними друзями або хобі, до якого ви прикипіли серцем. Саме це полегшить проживання складнощів на роботі.
У фінансових питаннях можете сміливо довіритися інтуїції – вона підкаже, у яку справу варто вкладати гроші, а якої уникати.

Наприкінці року на Скорпіонів очікують проблеми у сфері, про яку найменше думали. Але оптимістичне налаштування й рішучість дій зроблять вирішення цих негараздів лише відрізком бігу з перешкодами. Це не зламає, а навпаки – подарує впевненість у власних силах і незламності духу.

Стрілець

У рік Тигра Стрільцям краще погоджуватися на компроміси. Ні, це не програш, так ви лише виграєте, і подекуди цей виграш буде вдвічі більшим за очікування.

В амурних справах віддайтеся сповна романтичним настроям і почуттям. Ви зрозумієте, що сім’я – найголовніше у житті. Навіть якщо виникатимуть конфлікти, вони нейтралізуються за столом переговорів. Щира відверта розмова врятує будь-яку хитку ситуацію.

У професійній сфері не лякайтеся обсягу роботи, що на вас чекає: очі бояться, а руки роблять, причому роблять доволі успішно. Саме ваша натхненна праця дозволить уникнути сварок і непорозумінь. Ймовірні конфлікти розбиватимуться об вашу працелюбність. Це вас заспокоїть не лише морально, а й фінансово: винагорода за сумлінність не забариться, а недоброзичливці, котрі гострили на вас зуби, спіймають облизня.

Козеріг

Зусилля, докладені до виконання справи у будь-якій сфері, марними не будуть. І хоча ситуація виходитиме з-під вашого контролю, у результаті все налагодиться і стане на свої місця. У деяких випадках вам краще просто відпусти ситуацію, аніж потім розгрібати наслідки своєї впертості.

У деяких Козерогів ймовірне завершення стосунків, однак це стосується лише тих взаємин, де розрив – лише питання часу. І такий час настане у рік Тигра. Але залишивши баласт стосунків, що себе вичерпали, ви повністю будете готові до зустрічі нового кохання.

У кар’єрних питаннях отримаєте цінні поради, не нехтуйте ними – справді є люди, котрі щиро вам прагнуть допомогти. Позитивна динаміка у професійному плані набере обертів у середині року. Можливо, навіть доведеться відмовитися від літньої відпустки, щоб сповна розправити крила на роботі.

Водолій

На початку року може з’явитися непереборне бажання змін. Кардинальні заходи і радикальні кроки зворотного шляху не матимуть, тому добре все обдумайте!

Ближче до осені Водолії можуть закохатися: хтось – уперше, а хтось – черговий раз в свого обранця. Словом, романтики представникам цього знака не позичати. Затишною буде атмосфера і в сімейних Водоліїв. Зможете приділяти більше часу родині, близьким, частіше зустрічатися з друзями. Усе це позитивно вплине на ваше самопочуття й сприйняття світу.

Проте на роботі не все буде гаразд, доведеться докладати моральних зусиль, щоб впоратися з поставленими завданнями. Для доленосних рішень стосовно роботи дочекайтеся літа. Якщо все ж зміни назріли, то саме в другій половині року вони будуть найсприятливішими. Стежте за самопочуттям, щоб у гонитві за кар’єрними злетами не поплатитися найдорожчим – здоров’ям. Давайте собі достатньо часу на якісний відпочинок. Фінансово цей рік буде стабільним. Легко буде тим, хто має заощадження.

Риби

Рік Тигра спонукатиме Риб зберегти всі набутки, якими вони збагатилися у попередні періоди життя. І мова не лише про матеріальні блага. Любов, стосунки, довіра близьких – також у цьому переліку.

В особистому житті виникатимуть проблеми. Проте, озброївшись мужністю і натхненним бажанням вирішити негаразди, ви таки впораєтеся. Якщо ж починаєте писати особисту історію з чистого аркуша, не беріть у нове майбутнє негативний досвід попередніх взаємин. Почніть справді з білосніжної сторінки.

На роботі не бійтеся на себе багато брати – ви подужаєте, а в результаті за більше роботи й винагорода вища. До того ж удача тут на вашому боці. Підвищенню свого професійного рівня доведеться присвячувати багато часу. Це вимагатиме і неабияких моральних зусиль.

У багатьох питаннях виручить інтуїція, логіка кульгатиме, але серце підкаже правильне рішення.

Підготувала Ірина ЛЬВОВ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую