ye-logo.v1.2

Фінансовий гороскоп 2022: що віщують зорі кожному з нас

Суспільство 65921
Загалом для всіх знаків зодіаку зірки радять не проводити серйозних фінансових операцій у певні дні
Загалом для всіх знаків зодіаку зірки радять не проводити серйозних фінансових операцій у певні дні. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загалом прийдешній рік пророкують спокійним і без значних фінансових криз.

Незважаючи на тривалу пандемічну світову кризу, 2022 рік не обіцяє негативних прогнозів у фінансовій сфері. Астрологи не передбачають кризи, пов’язаної з грошима. Зрозуміло, непрості ситуації виникатимуть, проте тривалими вони не будуть, і їх можна буде подолати. Загалом для всіх знаків зодіаку зірки радять не проводити серйозних фінансових операцій у певні дні. Так несприятливими днями для цього є 16 січня і 1 жовтня. Вдалими ж для покупок стануть дати 18 травня та 27 вересня.

Рік за східними віруваннями мине під впливом Водяного Тигра. Це емоційний і непередбачуваний хижак, тож у фінансовому плані не слід робити різких рухів та необдуманих кроків. Тигр цього не оцінить.

Овен

Для цього знака визначальними у грошових питаннях на наступний рік будуть співпраця й об’єднання з партнерами. Лише в співробітництві з однодумцями можна втілити найсміливіші плани. На старті року ймовірні певні перешкоди у фінансових питаннях, проте з настанням літа вони успішно нейтралізуються або будуть подолані. Якщо доведеться брати позики чи кредити, то краще цю затію перенести на другу половину року. Так, як і великі покупки – їх ліпше робити восени. Не варто ігнорувати можливостями додаткового заробітку, нехай і дрібного.

Телець

Якщо представники цього знака зуміють знайти баланс між витратами і заощадженнями, то рік буде фінансово гармонійним. Слід пам’ятати, що це вдасться, якщо Телець натхненно працюватиме, навіть понаднормово. Більше цього року можна витрачати на себе – одяг, здоров’я, власну красу. Подібні трати марними не будуть. Від дрібних і непотрібних покупок варто відмовитися. У такому разі вдасться купити щось суттєве в другій половині року. Також Тельцям доведеться навчитися відстоювати свою позицію у фінансових питаннях перед родичами – рамки і власні кордони тут дуже важливі.

Близнюки

Близнюкам слід правильно планувати, у певних питаннях бути вельми економними, особливо якщо в пріоритетах є значні покупки чи придбання. Їх ймовірно здійснити ближче до осені, якщо буде створена відповідна матеріальна «подушка». Тому намагайтеся не позичати – ні комусь, ні для себе, не брати позички чи кредити – цього краще усіма способами уникати. Найкращий зі способів – економія й пріоритетне витрачання грошей. Проте ті, хто плідно працював і дотримувався порад зірок у фінансових питаннях, будуть нагороджені господарем року вже з кінця літа.

Рак

Рік у матеріальному плані спокійний – ні злетів, ні великих падінь. Вистачатиме на звичне життя, але зірки з неба в долоні самі не падатимуть. Ракам варто використовувати кожну зручну нагоду і нові можливості, аби фінансово зміцнити власну ситуацію. Але в цій гонитві не нехтувати допомогою друзям чи близьким, якщо вони про це попросять. Якщо за підтримкою звертаються батьки, також не забувати про найрідніших людей. Зірки радять після літа зайнятися власним здоров’ям – профілактичні витрати на це ніколи даремними не бувають. Великі покупки Ракам краще здійснювати не раніше осені.

Лев

Новий рік змусить Левів жити за власними фінансовими можливостями – не брати кредитів і не накопичувати боргів. Доведеться не спокушатися на знижки та рекламні акції, менше робити спонтанних необдуманих покупок. Відкласти більше заощаджень – ось цьогорічна мета цього знака. Допомогти в цьому може ситуація на роботі. Але лише ваше рішення може зробити її сприятливою або незручною для вас. Стабілізуватися матеріальне становище обіцяє до кінця року. Але не впускайте нагоди поповнити власну скарбничку навіть випадковими заробітками, можливо, корисна фінансова література стане вам у пригоді.

Діва

Якщо хочете зробити вдалу велику покупку без значних переплат, то слід зайнятися цим питанням не раніше завершення літа. Фінансове планування Дівам слід обмежити невеликими часовим проміжками, тобто складати плани на кілька років чи навіть один рік наперед не варто, ліпше ретельно продумати нинішні витрати, чи легко вони співвідносяться з доходами. Від ретельної праці і виконання поточних справ залежатиме майбутнє – у цьому випадку і близьке, і віддалене. Якщо маєте розумного порадника у фінансових питаннях, то неодмінно дослухайтеся до його мудрих слів – зараз ці рекомендації, як ніколи, доречні для вас.

Терези

Фінансові вкладання у власну кар’єру й освіту – ось найкращі перспективи цього року. Не дослухати до порад заздрісників – теж мудра порада від зірок. Не розповідати стороннім про свої фінансовій успіхи й перемоги – запорука успіху. Більше працювати для власного збагачення. Терезам вдасться заробити суттєво більше, ніж планувалося. Якщо передбачається велика покупка, то її краще здійснити в другій половині літа. Наявні кредити чи борги варто неодмінно повернути саме цього успішного для вас фінансового року, не переносьте їхній тягар за собою ще на рік.

Скорпіон

Фінансову ситуацію поліпшить не зростання заробітної плати, а надходження з іншого, невідомого вам раніше джерела. Головне – правильно розпорядитися грішми, вам це вдасться: покупки будуть продуманими, а витрати – доречними. Зірки радять купувати щось значне на початку літа, погоджуватися на підробіток, якщо він обіцяє бути корисним – нехай не грошима, то, можливо, новими зв’язками. Утриматися від зайвих витрат буде непросто, особливо зважаючи на нові фінансові можливості. Все ж не поспішайте в прийнятті подібних рішень, краще зосередьтеся на ділових поїздках, корисних для вас відрядженнях – це вклад в особистий розвиток.

Стрілець

Несподівані витрати можуть підстерігати представників цього знака, коли захочеться змінити власний образ – це потягне абиякі витрати. Тож поверніться до своїх прагматичності й обачності у прийнятті подібних рішень. Навпаки, зірки радять бути ощадливими та економними, розумно і вдумливо витрачати кошти. Зараз навіть повільне накопичення має бути в пріоритеті, аніж пустити за вітром свої кровні. Великі покупки можливі восени, а на початку року варто уникати дрібних витрат і довіряти власній інтуїції. Можливі поломки домашньої техніки, але покупки в цій сфері будуть вдалими.

Козеріг

Якщо з самого початку року представникам цього знака доведеться шукати додатковий підробіток, аби поліпшити власну фінансову картину, то згодом вона таки вималюється сприятливо для вас. Але все ж економія – ваше кредо цьогоріч. Аби не шкодувати потім і не латати дірки в бюджеті, не робіть спонтанних витрат на розваги чи непотрібні покупки. Ваш порадник в усіх фінансових операціях – власна інтуїція, саме вона не підведе і не зрадить. Дрібними і маленькими кроками ви просуватиметься до фінансової стабільності, не слухайте на цій дорозі випадкових порадників, які, до того ж, не вельми успішні у грошових питаннях.

Водолій

Представники цього знака фінансово вкладатимуться у розвиток власної кар’єри, зростання професійного рівня на початку року. І вже в другій його половині це виллється у грошовий підйом, причому суттєвої висоти. Загалом рік спокійний і стабільний, з позитивними результатами в фінансах. Зірки радять великі покупки перенести на літню пору і ніколи не забувати про фінансову грамотність. Вона – ваша точка опори й орієнтир у грошовому вимірі. Якщо маєте мрію, яку можна реалізувати за допомогою фінансових операцій, то слід вдатися до економії. Ймовірність її здійснення за таких умов зростає в рази.

Риби

Фінанси цього року співатимуть під вашим керівництвом, усе йде за чітко складеним вами планом: і витрати, і доходи. Якщо останніх не вистачатиме, завжди є можливість додаткового заробітку, потрібне лише ваше бажання. Це дозволить придбати речі, що не входили у ваш план, проте вони можуть подарувати багато радості! Все ж зовсім втрачати голову, дивлячись на бажані речі в магазині, зірки не радять – просто подивіться на їхню ціну, і це остудить ваші бажання. Цілком реальними для вас є великі придбання у середині літа, проте астропрогноз підказує ліпше витратити гроші на подорожі й мандрівки.

Підготувала Ірина ЛЬВОВ.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую