ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Стартував прийом заявок у конкурсі «Громадські ініціативи»

Суспільство 1300
Реєструватимуть проєкти на конкурс протягом місяця
Реєструватимуть проєкти на конкурс протягом місяця. Фото: ілюстративне з архіву

Мешканці громади можуть запропонувати проект, який реалізують за бюджетні гроші.

У Хмельницькому розпочинають приймати заявки від охочих реалізувати свої ідеї в межах програми «Громадські ініціативи». Як зазначають у пресслужбі міської ради, пріоритетним напрямом реалізації програми цього року стане «Інноваційна громада». Тож у 2022 фінансуватимуться мікропроєкти, які матимуть новітні ідеї, корисні для розвитку громади.

Оголошується конкурс на визначення одержувачів фінансової підтримки на умовах співфінансування (грантів) у 2022 році Програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 2 лютого по 3 березня в електронному та паперовому форматах.

Реєструватиме мікропроєкти управління економіки міської ради. Адреса: Гагаріна, 3, кабінет 115, телефон: 0382 76-21-12, e-mail: [email protected]

Умови участі та аплікаційна форма за посиланням.

Довідково: Програма «Громадські ініціативи» Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки передбачає співфінансування мікропроєктів, які реалізуються громадськими організаціями та іншим неприбутковими організаціями, діючими на території Хмельницької міської територіальної громади, спрямованих на розвиток громади у визначених пріоритетних напрямках.

Загальний обсяг фінансування програми щорічно визначається Хмельницькою міською радою при затвердженні бюджету громади. Максимальний розмір фінансової підтримки на реалізацію мікропроєктів становить 200 тисяч гривень. Не фінансуються аналогічні чи схожі за змістом мікропроєкти, які ставали переможцями конкурсу два роки поспіль.

Читайте також: Хмельничанам пропонують викинути пакет з пакетами та розповісти про це в соцмережах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую