ye-logo.v1.2

У Хмельницькому молодь зможе позмагатися за участь у поїздці Європою

Суспільство 1902
На відвідування іноземних країн місто витратить 20 тисяч євро, які отримали разом з призом Європи
На відвідування іноземних країн місто витратить 20 тисяч євро, які отримали разом з призом Європи. Фото: з архіву

На такі цілі місто витратить 20 тисяч євро, які отримали разом з призом Європи.

Сьогодні, 3 лютого, на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради обговорили пропозицію, як витратити кошти, які отримало місто разом з призом Європи. Її подадуть на розгляд депутатів під час чергової сесії.

Як повідомляють в пресслужбі міської ради, на розгляд депутатів винесуть пропозицію провести конкурсний відбір молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи.

«Отримавши приз Європи та ставши переможцем, єдиним європейським містом в конкурсному відборі Ради Європи, ми, окрім низки відзнак, авторитету, отримали грошову премію у розмірі 20 тисяч євро, - цитують в пресслужбі міського голову Олександра Симчишина. - Цю премію ми маємо витратити на відвідування іноземних країн нашою молоддю. Для того щоб це було максимально справедливо ми вирішили провести конкурсний відбір, аби уникнути суб’єктивізму».

Додають, що конкурс буде проходити за заявками, які подадуть активні молоді люди. Саме через конкурс і визначать, хто зможе за кошти Європейського Союзу відвідати іноземні країни, щоб отримати нові знання та досвід.

Положення про конкурс мають затвердити на найближчій сесії міської ради.

Читайте також: Стартував прийом заявок у конкурсі «Громадські ініціативи»
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую