ye-logo.v1.2

Квартири для військових : як у Хмельницькому забезпечують житлом учасників війни

Суспільство 3293

Ключі від квартири отримали ще чотири родини хмельницьких військовослужбовців.

Сьогодні, дев’ятого лютого, у стінах міської ради четверо учасників російсько-української війни отримали ключі від житла у Хмельницькому. Тепер вони мають власні квартири у новозбудованому будинку, зданому в експлуатацію. Заселитися у них власники зможуть після того, як зроблять ремонт, але вже радіють приємній новині.

Своїх облич і прізвищ не демонструють, оскільки троє з них чинні військові. Зізнаються, що дзвінок прийти в міську раду був дуже неочікуваним, і досі не вірять, що тепер мають власне житло.

Серед тих, кому вручили ключі, військовослужбовець Тарас. Нині він проживає з дружиною та трирічною дочкою на орендованій квартирі. Говорить: кохана ще не знає про те, що тепер вони мають свою квартиру. В черзі на отримання житла він був з 2014 року. Саме з того часу почалися його ротації на схід України. Загалом, за його підрахунками, на війні він пробув близько трьох років.

«Весь цей час війна тривала і продовжується далі. Це житло буде нам надійним тилом. Ми, чинні військові, зможемо виконувати бойові завдання, не думаючи про те, що хтось може виселити наші сім’ї. Адже різні ситуації бувають», - говорить військовий.

У черзі залишається велика кількість людей, які теж потребують поліпшення умов.

Загалом цього року в Хмельницькому планують забезпечити квартирами 30 родин захисників України. Ключі та ордери на квартири традиційно вручають з нагоди державних свят. Цього ж разу житло для військових придбали міська та обласна рада спільними зусиллями. Раніше за такою ж програмою житлом забезпечили ще чотирьох бійців.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, за останні шість років з придбанням квартир допомогли майже 230 хмельницьким військовослужбовцям і учасникам Революції Гідності.

«Сьогодні вчергове покращили матеріально-побутові умови наших захисників. Це всі хлопці, які пройшли гарячі бої, а не були в тилу. Вони дійсно заслуговують отримати своє житло», - говорить він.

Ключі від квартир вручали Олександр Симчишин і Віолета Лабазюк.

Нині в черзі у Хмельницькому очікують свого житла ще близько восьми сотень учасників російсько-української війни. Спеціальна комісія, в яку входять чиновники і учасники війни, перевіряють кандидатів. Тож квартири отримують ті, хто по-справжньому воював і дійсно потребує поліпшення житлових умов.

Цього року житло планують придбати для 30 родин військових.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую