ye-logo.v1.2

Не використовуйте кольорове світло й не робіть хибних викликів — поліція Хмельниччини

Суспільство 3311
Використання кольорового світла нині може наразити вас на небезпеку або як мінімум на непорозуміння з іншими
Використання кольорового світла нині може наразити вас на небезпеку або як мінімум на непорозуміння з іншими. Фото: ілюстративне pixabay.com

Трапляються ситуації, коли люди дзвонять у поліцію через лампочку сигналізації на авто чи сітловідбивальний ошийник на собаці.

Ніч з 26-го на 27 лютого виявилася досить складною для правоохоронців Хмельниччини. Причиною стала велика кількість дзвінків від місцевих жителів, які бачили підозріле кольорове світло у вікнах будинків.

У секторі комунікації поліції Хмельницької області просять громадян у темну пору доби не використовувати кольорове світло, фітолампи, гірлянди, кольорові світильники, різноманітні світлові ефекти та будь-які світлові позначки на будинках, транспортних засобах та у громадських місцях. Саме такі сигнали можуть подавати спільники російським загарбникам. Тож людей закликають не наражати себе та родини на небезпеку.

Крім того, правоохоронці закликають людей серйозніше ставитися до питання виклику правоохоронців. Бо на Хмельниччині траплялися ситуації, коли місцеві жителі дзвонили у поліцію через сині лампочки сигналізацій на авто й сітловідбивальні ошийники на собаках.

«Пора зрозуміти, що ця війна — не лише справа Збройних Сил України чи поліції. Це справа кожного з нас. Перш ніж обривати лінію «102» з повідомленням, що «хтось десь щось робить, негайно приїдьте і перевірте невідомо що» потрібно максимально оцінити правдивість інформації. Якщо підозри обґрунтовані, а не просто сітловідбивальний ошийник на собаці, зберіть якомога точніші дані та орієнтири. Зокрема, адресу, геолокацію, прикмети й по можливості — зробіть фото й відео. Це допоможе нам не розпорошувати сили на фейки», — зазначила начальниця сектора комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Інна Глега.

Принагідно правоохоронці рекомендують автовласникам прикривати лампочки сигналізації. Це необхідно для уникнення зайвих непорозумінь. Натомість усім громадянам потрібно бути надзвичайно обачними, але не панікувати й не поширювати фейки.

До теми: Фейк: "Ворог використовує телефони з увімкненою геолокацією"

До теми: "Дівчина-біженка стукає в двері, забігають мужики" - поліція спростовує повідомлення

До теми: Комендантська година на Хмельниччині починає діяти з 21:00 – військова адміністрація

До теми: МОЗ спростувало інформацію про те, що телефон «103» не працює

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую