ye-logo.v1.2

У Хмельницькому, ймовірно, пошкодили систему оповіщення

Суспільство 9360
У Хмельницькій міській раді не виключають, що сирени не всюди чути, бо хтось міг пошкодити
У Хмельницькій міській раді не виключають, що сирени не всюди чути, бо хтось міг пошкодити. Фото: blog.uaid.net.ua

Про це заявив заступник міського голови Олег Шинкарук

Сьогодні, 27 лютого, у Хмельницькому двічі оголошували повітряну тривогу. І після кожної з них мешканці міста скаржилися, що не всюди чули звуки сирени.

«Знаємо, що спрацювали не всі сирени. Підозрюємо навмисне їх пошкодження, - заявив заступник міського голови Хмельницького Олег Шинкарук. - Працюємо над цим. Тому дуже просимо користуватися іншими ланками системи оповіщення. Месенджери: вайбер, телеграм, фейсбук, інстаграм, а також телебачення і радіо. Якщо у вашому будинку є літні люди, які не користуються інтернетом - повідомте їх про небезпеку».

Схожа ситуація щодо сирен була і вчора, 26 лютого. Тоді міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив: «Ми мали сьогодні невеликий збій, коли сигнал тривоги був дуже короткочасним і, відповідно, не всюди був чутний. То винятково людський фактор. Наразі система оповіщення доопрацьована так, щоб людський фактор на неї не впливав, а в разі потреби сигнали будуть довготривалими і гучними та їх буде чути в усіх мікрорайонах міста».

Утім, у міській раді нагадують, що про сигнал тривоги можна дізнатися в соціальних мережах та месенджерах, а також з телеканалів та радіо. Інформація передається через радіоприймачі на хвилях:

- 104.6 «Поділля Центр»;
- Релакс;
- 101.2 «Люкс-FM»;
- 105.4 «Окей ФМ»;
- Радіо Релакс;
- Наше радіо;
- Кіс-FM;
- Мелодія.

Телебачення:
- «UA: Поділля» (колишній «Поділля-центр»).

Виконуйте інструкції, які почули у повідомленні. Залишайте теле- та радіоканали увімкненими, бо через них може надходити подальша інформація. Якщо зникне світло, одразу слід бігти в укриття. Будьте уважними та зберігайте спокій. Нас обороняє найкраще військо!

Читайте також: Де в Хмельницькому та області захисні укриття (КАРТА)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую