ye-logo.v1.2

Як повідомити про підозрілих осіб: на Хмельниччині діє чат-бот поліції

Суспільство 5310
адреса чат-боту: @Cyberprotect_khm_bot
адреса чат-боту: @Cyberprotect_khm_bot. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Правоохоронці просять повідомляти лише те, що ви побачили на власні очі, а не десь прочитали.

Працівники кіберполіції Хмельниччини для місцевих жителів створили чат-бот у месенджері «Телеграм». За його допомогою люди вони можуть зв’язатися з правоохоронцями, щоб повідомити про підозрілих осіб, вербувальників, мародерів, підозрілі мітки… Про це розповіли у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За словами поліції, щоб подати через чат будь-яку інформацію про підозрілих осіб чи події, потрібно у месенджері «Телеграм» перейти за адресою: @Cyberprotect_khm_bot. Опісля — обрати, до якої саме категорії належить ваша інформація, натиснути відповідну кнопку й надати наявні у вас відомості. Перед цим слід залишити свій контактний телефон для зв’язку, аби правоохоронці у разі потреби могли зв’язатися з вами для отримання додаткової інформації.

«Прохання не засмічувати інформаційний простір фейковою інформацією, яка і без того шириться сотнями чатів. Надсилайте у бот лише ту інформацію, очевидцем якої стали особисто ви», — звернулися до жителів краю працівники сектора комунікації поліції Хмельницької області.

Читайте також: На Хмельниччині невідомі обстріляли автомобіль військового патруля

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую