ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Автомобілі п’яних водіїв на Хмельниччині віддаватимуть армії

Суспільство 2932
Під час воєнного стану відповідальність за п
Під час воєнного стану відповідальність за п'яне кермування може бути суворіша, ніж у мирний час. Фото: ілюстративне freepik.com

Наразі в області діє заборона на продаж алкогольних напоїв.

Сьогодні, 3 березня, начальник Хмельницької обласної адміністрації Сергій Гамалій анонсував новий спосіб боротьби з нетверезими водіями. В умовах воєнного стану за п’яне кермування можна втратити власну автівку.

«Автомобілі водіїв, які нині їздять п’яними будуть вилучатися на штрафний майданчик. Опісля — передаватимуться на потребу українському війську. Я думаю, вони там будуть більш потрібними», — заявив Сергій Гамалій.

Нагадаємо, що через масштабне вторгнення російських окупантів в Україні з 24 лютого діє воєнний стан. Він передбачає можливість обмеження деяких прав, гарантованих Конституцією. Зокрема, у разі потреби — примусово відчужувати майно, яке перебуває у приватній або комунальній власності.

Також нагадаємо, що з 1 березня на території Хмельницької області заборонені торгівля та виготовлення алкогольних напоїв. На слабоалкогольні ця заборона поки не поширюється. Подібні обмеження діятимуть до завершення воєнного стану.

До теми: Мародера у Нетішині відшмагали ременем

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую