ye-logo.v1.2

Мародера у Нетішині відшмагали ременем

Кримінал 6322
Під час війни мародерів часто прив
Під час війни мародерів часто прив'язують до стовпів зі спущеними штанами . Фото: знімок з відео зі соцмереж

В умовах війни під час затримання мародерів може застосовуватися вогнепальна зброя.

У Нетішині місцеві жителі спіймали мародера, який хотів нажитися на чужій біді. Чоловіка прив’язали до стовпа, зняли з нього штани й відшмагали ременем. Про це свідчить відео, яке з’явилося у соціальних мережах та ютюбі. Хоча офіційних коментарів від правоохоронців поки немає, співробітники Хмельницької обласної прокуратури попереджують: усі мародери будуть суворо покарані.

За інформацією обласної прокуратури, за шість днів масштабного вторгнення російських окупантів в Україні затримали десятки мародерів. Поки справжні патріоти захищають свою країну, є ті, хто користуючись такою складною ситуацією, дозволяє собі займатися мародерством. За такі дії загрожує кримінальна відповідальність. Крім того, в умовах воєнного стану під час затримання мародерів до них може застосовуватися вогнепальна зброя.

«Звертаюсь до тих, хто зараз, можливо, думає використати момент для мародерства: кожен буде затриманий і покараний, — попереджає керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник. — Якщо ви знаєте, що з будинку чи квартири поруч люди виїхали, але бачите, що там з’являються невідомі особи, повідомляйте про це правоохоронцям».

Згідно зі статтею 432 Кримінального кодексу України, за вчинення мародерства людині загрожує від трьох до десяти років позбавлення волі.

Читайте також: Повідомлення про захоплення Хмельницької АЕС – фейк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую