ye-logo.v1.2

З’явилися фейки про капітуляцію України: громадян просять не реагувати на дезінформацію

Суспільство 1582
На офіційних сторінках територіальних громад з
На офіційних сторінках територіальних громад з'являлись фейкові фпублікації про капітуляцію України. Фото: Фото: з Telegram Юрія Погуляйко

Російські хакери зламали сайти територіальних громад.

 На низку сайтів органів місцевої влади 3 березня здійснили хакерську атаку. Російські кіберзлочинці розмістили інформацію про нібито звернення Президента України про підписання мирного договору з окупантами. Про це інформує Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та просить громадян не довіряти цій інформації і не поширювати її у соцмережах.

«Ворог хоче змусити нас повірити в поразку й опустити руки. Ми не маємо на це права. Наші воїни мужньо тримають оборону і не дають ворогові захопити і знищити нашу державу», - йдеться в повідомленні.

Також про хакерську атаку на сайти територіальних громад Волині повідомив голова Волинської обласної цивільної адміністрації Юрій Погуляйко.

«На офіційних сторінках територіальних громад Волинської області з’являлись публікації про капітуляцію України та підписання мирного договору з Російською Федерацією від імені Президента України. Повідомляйте про аналогічні повідомлення для їх оперативного усунення. Ніякої капітуляції! Тільки перемога», - пише Юрій Погуляйко.

Про такі ж фейки повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Нагадаємо, 1 березня, Служба безпеки України оприлюднила офіційну заяву, в якій попереджає громадян про нову хвилю брехні від ворога.

Читайте також: "Хмельницькгаз" попереджає: невідомі під виглядом газовиків вимагають доступ до лічильників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую